خانه / اخبار / اخبار ورزشی / بی ادبی والیبالی ها به ایرانی های حاضر در المپیک ریو + عکس
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی
والیبال , والیبالی ها , فدراسیون والیبال , بی احترامی والیبالی ها , والیبال در المپیک , والیبالی ها در ریو , تماشاگران والیبال , توهین به تماشاگران , توهین به تماشاگران والیبال , تماشاگران والیبال , تماشاگران والیبال در ریو , ایرانی های ریو , طرفداران والیبال

بی ادبی والیبالی ها به ایرانی های حاضر در المپیک ریو + عکس

دسته گل جدید والیبالی ها در ریو

بازیکنان تیم برای رسیدن به المپیک تلاش بسیاری کردند و به آرزوی 52 ساله جامه عمل پوشاندند؛ اما درست در روز رژه کاری کردند تا دوباره از آنها ناامید شویم و به این روند خود ادامه دادند تا جایی که ماجرا به توهین و بی احترامی به تماشاگران حاضر در ریو رسید. برای اولین بار در تاریخ ورزش تیم والیبال هم جایی در کاروان داشت اما با وجود دسته گل هایی که والیبالیست های عزیز کشورمان در ریو به آب میدهند گمان نمیکنیم دیگر اشتیاقی برای تماشاگرانشان باقی بگذارند.
انگار باید پذیرفت که فدراسیون والیبال این تیم و بازیکنانش را رها کرده و هیچ توانی ندارد که هر روز یک اتفاق جدید در اردوی این تیم روی می دهد.
هنوز ماجرای تلخ رژه المپیک و رفتار بی تعصبانه والیبالی ها فراموش نشده که در اولین دیدار این تیم در المپیک نیز شاهد اتفاقاتی بودیم که با سانسور خبری مواجه شد.
در جریان بازی تیم ملی والیبال برابر آرژانتین، شاهد رفتارهای عجیب و خارج از عرف مجتبی میرزاجانپور بودیم. وقتی ماجرا دنباله دار می شود، بازیکنان به وی تذکر می دهند و حتی با واکنش ایرانیان حاضر در ورزشگاه مواجه می شود که با واکنش منفی وی روبرو شده و حتی به آنها توهین نیز می کند.

حتما بخوانید :   ورود بانوان برای تماشا والیبال آزاد شد

اما این پایان ماجرا نبود چرا که میرزاجانپور با خبرنگاران حاضر در سالن نیز برخوردی بسیار زشت و زننده می کند. این ماجرا که با ادبیاتی نامناسب نیز همراه بود، موجب تاسف حاضران شده بود.

والیبال

دسته گل والیبالی ها در ریو

این اتفاق در حالی بود که عادل غلامی نیز الفاظ نامناسبی را در واکنش به ایرانیان حاضر در سالن به کار می برد که موجب شگفتی همگان شده بود. باید توجه داشت که آنها با علاقه و غیرت به سالن آمده و گمانشان این است که برای حمایت از کسانی از زندگی خود زده اند که قرار است سربازان وطن در المپیک باشند. این اتفاقات تاثیرات منفی و نامطلوبی بر جای خواهد گذاشت.

نکته تاسف برانگیز این است که با وجود چنین بی نظمی ها و رفتارهای خلاف شان بازیکنان ملی، فدراسیون والیبال و مسئولان حاضر در ریو هیچ اقدامی انجام نداده و صرفا به این بازیکن سالاری با احترام می نگرند. این در حالیست که این تیم در عرصه فنی نیز مقابل آرژانتین شکست سنگینی را متحمل شد. باید دید رفتار مسئولان در قبال این اتفاقات تاثربرانگیز تا کجا اینگونه منفعلانه و از موضع پایین خواهد بود.

حتما بخوانید :   عکسهای ستاره های والیبال ایران و همسرانشان

بی احترامی والیبالی ها به ایرانی های حاضر در المپیک ریو +

منبع : فردا
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
	 خرید پستی دستگاه کباب ساز خانگی

مطلب پیشنهادی

افتضاحی که ستاره تیم ملی والیبال فاش کرد اما سانسور شد!

افتضاحی که ستاره تیم ملی والیبال فاش کرد اما سانسور شد!

اینستاگردی اینستاپلاس امروز اختصاص داره به حواشی مراسم افتتاحیه المپیک ریو 2016 و ؤزه کاروان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *