خانه / مذهبی / دعای اساسی برای بچه دار شدن
مهره مار اصل

دعای اساسی برای بچه دار شدن

take-babyدعای اساسی برای بچه دار شدن 

در هر صبح و ۷۰ بار بگو: «سبحان اللَّه»، و را ده بار استغفار نما، و او را نه بار تسبیح گوى، و آن را به استغفار ختم کن.

بکر بن صالح گوید: به حضرت هادى (ع) نوشتم:
من پنج سال است که ازبچه دار شدن خوددارى کرده ‏ام که همسرم فرزند نمى‏ خواهد و مى ‏گوید بواسطه ندارى تربیت فرزند مشکل است؟
امام جواب نوشت: بچه‏ دار شو که خداوند روزیش دهد.
ابن عمر می گوید: پیغمبر (ص) فرمود: فرزند بخواهید که نور چشم و ریحانه دل است، و از عجوزه و نازا بپرهیزید.
حضرت زین العابدین به یکى از اصحاب فرمود:
براى طلب فرزند هفتاد بار بگو: «خداوندا مرا تنها مگذار که تو بهترین وارثانى (سوره انبیاء/ ۸۹) و برایم جانشینى قرار ده که در زندگى به من احسان و نیکى کند، و پس از استغفار نماید، و او را سالم و کامل بدار و شیطان را در او شریک مساز و نصیب مده، خداوندا از تو مغفرت مى ‏طلبم و بسوى تو توبه و بازگشت مى‏ نمایم، که تو غفور و رحیمى»،

دعای اساسی برای بچه دار شدن
اگر کسى این دعا را زیاد بخواند خداوند آنچه از مال و فرزند و خیر و آخرت که آرزو دارد به او خواهد داد، که خداوند میفرماید:
خدا را استغفار کنید که او غفار است و اوست که براى شما آب گوارا و روان از آسمان فرو مى‏ فرستد، و شما را به مال و فرزند یارى مى‏ نماید، و برایتان باغها آفریده، و نهرها جارى ساخته است.
زراره، از امام پنجم (ع) روایت می کند که:
نزد هشام بن عبد الملک رفتم، چندان در اجازه ملاقات دیر کرد که ملول شدم، هشام حاجبى داشت که ثروت زیاد داشت ولى فرزند نداشت حضرت باقر (ع) بوى نزدیک شد،
و فرمود: می توانى مرا به هشام برسانى تا دعایى به تو بیاموزم که فرزندى پیدا کنى؟ گفت آرى. و او را به هشام رسانید و کارش را انجام داد، و بیرون آمد،
حاجب گفت: جانم فدایت آن دعا را تعلیم من کن، امام فرمود: در هر صبح و شام ۷۰ بار بگو: «سبحان اللَّه»، و خدا را ده بار استغفار نما، و او را نه بار تسبیح گوى، و آن را به استغفار ختم کن که خداوند می فرماید: «خدا را استغفار کنید، که او غفار است و آب گوارا از آسمان براى شما می فرستد، و به مال و فرزند یاریتان مى‏ کند و براى شما باغ‏ها و نهرها قرار داده».

حتما بخوانید :   دختر 14 ساله همسر خودش را با مرگ موش به قتل رساند + عکس

برنامه-ریزی-واقع-بینانه-برای-بچه-دار-شدن-۱
حاجب این دعا را بخواند و فرزند بسیار پیدا کرد، و بعد از این همواره بدیدار حضرت باقر و صادق (ع) مى‏ شتافت.
سلیمان گوید: من با عمه‏ ام عروسى کردم و این دعا را خواندم ولى فرزندى نیامد، دعا را به زنم آموختم، او هم خواند و بچه‏ دار شدیم، و دانستم که اگر زن بخواند بچه‏ دار مى‏ شود، و به کسانى که بچه دار نمیشدند دعا را آموختم و خواندند و فرزندان متعدد پیدا کردند.
منبع:افکارنیوز

دعای اساسی برای بچه دار شدن

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
دعایی برای خانه‌دار شدن

دعایی برای خانه‌دار شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *