دلیل گوگوش برای برگزار نشدن آکادمی امسال !!

دلیل گوگوش برای برگزار نشدن آکادمی امسال

184826 دلیل گوگوش برای برگزار نشدن آکادمی امسال !!

گوگوش خواننده سرشناس و محبوب ایرانی پاسخ طرفداران آکادمی موسیقی را که امسال پخش نمی شود در یک یادداشت کوتاه بیان کرد که در ادامه مشاهده کنید…

 

آکادمی موسیقی گوگوش امسال برگزار نمی‌شود. هر چند این خواننده در یادداشتی در فن‌پیج‌اش در فیس بوک، دلیل این اتفاق را، عدم هماهنگی خوانده، اما با توجه به اجرای هر ساله این برنامه، و همچنین میزان استقبال از آن که مهم‌ترین برنامه شبکه من و تو در طول سال می‌باشد، به نظر نمی‌رسد که دلیل واقعی قطع این برنامه، دلایل گفته شده باشد. یادداشت گوگوش را می‌خوانید:

با سپاس از همه شما برای ایمیل و پیامهایتان، و سوال در مورد برگزاری آکادمی موسیقی گوگوش ۱۳۹۲

همانطور که میدانید، مراحل مختلف تدارکات، کلاسهای موسیقی ، فیلمبرداری واجراهای زنده آکادمی چندین ماه طول میکشد، چندین ماهی که نه تنها من، بلکه کلیه تیم آکادمی باید در شهر لندن اقامت داشته باشند.

متاسفانه امسال به دلایل مختلف و با وجود تلاش زیاد، امکان هماهنگی لازم برای زمانی که برای من و همه دست اندرکاران این برنامه مناسب باشد میسر نشد، و به همین دلیل آکادمی موسیقی امسال برگزار نخواهد شد.

از توجه و محبت شما به این برنامه بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم که با همت و همیاری تیم زحمتکش آکادمی و حمایت شما، با این برنامه محبوب در فرصتی نه چندان دور به خانه های شما باز گردیم.

گوگوش

منبع:سیمرغ


کسب درآمد


» زندگی خصوصی آقا و خانم اوباما!
» عکس جدید همسر و دختر شادمهر عقیلی
» رقص جنجالی این زن بعد از اخراج از کار
» سوتی پژمان جمشیدی در برنامه ۹۰
» مصرف گوجه فرنگی در مصر حرام اعلام شد
» مصاحبه آیت الله صانعی با روزنامه نیویورک تایمز آمریکا ؟
» بازیگر آمریکایی جزو زشت ترین بازیگر زن هالیوود + عکس
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

---------------- دنیای بازیگــران با ایران16 ------------------

شوکه شدن همه از خواننده شدن علی دایی! تصویری

شوکه شدن مردم از خواننده شدن علی دایی! تصویری

شوکه شدن مردم از خواننده شدن علی دایی! تصویری علی دایی با انتشار این عکس با ژست خوانندگی همه علاقمندان به موسیقی در دنیای مجازی رو شوکه کرد … بدون شرح!

---------------- عکس های خفــن هنــرمندان ------------------

عکس های خفن و هنری از دختران متفاوت و زیبا

عکس های خفن از دختران جذاب و زیبا

عکس های خفن از دختران جذاب و زیبا  پورتال ایران۱۶ برای شما عزیزان عکس هایی زیبا از دختران زیبارو گرداوری کرده که با هم مرور می کنیم … عکس های خفن و جالب از دختران جذاب و زیبا   عکس های خفن و جالب از دختران جذاب و زیبا عکس های لورفته خفن از دختران […]