ایران16 / اخبار / خواندنی و دیدنی / دورهمی با یک خانواده معروف + عکس

دورهمی با یک خانواده معروف + عکس

 

امروزه دنیای هنر جدای از شهرت افراد به سبب آثارشان خانواده‌های هنری هم در جایگاه خود شهرتی متفاوت دارند و حضور خانوادگی افراد در عرصه‌هایی مثل بازیگری همواره برای مردم بوده به همین منظور گفتگویی را به خانواده جلیل فرجاد صورت گرفته است که در این گزارش خواهید خواند.

شاید وقتی صحبت از چهر‌ه‌های مشهور فرهنگی می‌شود غیر از هنرمند بودن آنها اینکه با چه هنرمندان دیگری نسبت فامیلی یا روابط دوستانه دارند هم برای خیلی‌ها جذاب باشد عده‌ای به این روابط اعتراض دارند و عده‌ای دیگر برعکس این روابط برایشان جذاب است در همین رابطه با خانواده‌های جلیل فرجاد  که به همراه دو دخترش در عرضه بازیگری فعال هستند گفتگو کرده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

فک و فامیل‌دارها در سینما چند پله‌ از بقیه بالاترند!

«جلیل فرجاد» سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران از نوع معرفی شغل خود برای فرزندانش گفت: همیشه از تفاوتها دراز ماندگاری در این عرصه بر ایشان گفته‌ام و آنچه بیشتر از هخمه روی آن تاکید داشته‌ام پرهیز از تکبر و غرور است.

وی در ادامه افزود: یک بازیگر باید بتواند شهری را با محبوبیت همراه کند و درست و خوب کار کند نه برای تایید دیگران و رضایت گروهی خاص بلکه برای هنر خودش.

فرجاد درباره حضور فرزندانش در این عرصه بیان کرد: در ابتدا چون مشکلات و سختی‌های این را می‌دانستم علاقمند به ورود دختران نبودم زیرا اگر واقعا دنبال کسب درآمد بالا و یا امنیت شغلی و … باشید بازیگری گزینه مناسبی نیست اما با دیدن اشتیاق دخترانم تصمیم نهایی به عهده خود آنها گذاشتم.

داغ خفن :   عکس های جدید بازیگران ایرانی مرداد 95

وی همچنین تصریح کرد: کسانی که والدین با اعضایی از خانواده‌شان زودتر وارد تلویزیون شده‌اند چند پله از سایر افراد ناشناخته بالاتر هستند.

جلیل فرجاد این روزها با تئاتر “کابوس شب نیمه آذر” در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود که کارگردانی آن را  علی کشوری برعهده دارد و از جمله آن می‌توان بهرام ابراهیمی الهام چرخنده پویا امینی و … اشاره کرد.

* وقتی نقشی را به خاطر پول قبول کردم پدرم از من انتقاد کرد

«مارال فرجاد» بازیگر سینما و تلویزیون از تاثیر حضور در یک خانواده هنری در ورودش به این عرصه گفت: معمولا کسی که در خانواده بازاری یا کارمندی و یا … بزرگ شده زمینه شغلی آینده‌اش هم می‌تواند در آن عرصه باشد من هم در خانواده‌ای بزرگ شدم که هنر برایش ارزشمند بود و به طبع راه پدر را ادامه دادم.

وی از جذابیت شغل پدری گفت: وقتی پدرم را تئاتر و سریالهای مختلف با گریم‌های متفاوت می‌دیدم و هر بار تماشا می‌کردم که در او در قالب شخصیت‌های گوناگون رفته این را به بازی‌های دوران کودکیم وارد می‌کردم و همین تنوع برایم جذاب بود و البته جنبه شهوت و برخوردهای مردمی هم با پدرم بی‌تاثیر نبوده است.

مارال در مورد انتقادهای پدرش به خود عنوان کرد: به خاطر برخی از کارهایم که به خاطر دوستی یا جنبه مالی انجام دادم به من انتقاداتی داشته و در کنار آن راهنمایی‌های مثبتی هم داشته‌اند.

مارال فرجاد درباره راهنمایی پدرش در ابتدای حضور در عرصه بازیگر تصریح کرد: سال ۷۹ یا ۸۰ کوچه اقاقیا را به من و مونا پیشنهاد دادند که ما به خاطر اینکه صرفا به عنوان بازیگر طنز تنها شناخته نشویم نپذیرفتیم.

داغ خفن :   جنجال زن عربستانی بی حجاب در شهر ریاض! عکس

متاسفانه بازیگرانی که در یک ژانر شناخته می‌شوند کمتر پیشنهاد حضور در عرصه‌های دیگر را دارند و کارگردانی این ریسک را نمی‌کنند.

* گاهی به دلیل جلیل فرجاد بودن به من پیشنهاد بازی داده‌اند

«مونا فرجاد» بازیگر سینما و تلویزیون از تاثیر نقش خانواده برای حضور خود در عرصه بازیگری گفت: اگر پدرم در این عرصه نبود به طبع شاید رغبت زیادی برای ورود به بازیگری نداشتم و علاقه من شاید ریشه در این امر دارد.

وی همچنین اضافه کرد: گاهی به خاطر دختر جلیل فرجاد بودن به من پیشنهاد بازیگری می‌دهند و گاهی همین دلیل مرا نمی‌پذیرند.

فرجاد درباره دلیل اصلی خود برای ورودش به بازیگری عنوان کرد: شهرت که برخوردهای خوب مردم را به همراه دارد و من از آلودگی شاهد این امر از سمت مردم با پدرم بودم موثرترین انگیزه در ورود به عرصه بازیگری بوده.

مونا فرجاد تندترین انتقاد خانوادگی را از سمت خواهرش دانست و گفت: مارال گاهی از لحن و بیان من ایرادات جدی می‌گیرد که چرا محکم صحبت می‌کنم.

وی راجع به علایقش برای تجربه نقشهای متفاوت از جمله طنز بیان داشت: طنز توانایی می‌خواهد و من این ریسک را هنوز نکردم ولی در نهایت هیچ وقت برای پذیرش یا رد کاری ازطرف خانواده تحت فشار نبوده‌ام در تصمیم همیشه ازاد هستم.

جنین سقط شده

عکس دردناک از جنین سقط شده در دستشویی دبیرستان دخترانه+ جزییات