رابطه بریتنی اسپیرز و نامزد جدیدش لو رفت + عکس
Iran16 پنج شنبه 30 دی 1395

رابطه بریتنی اسپیرز و نامزد جدیدش لو رفت + عکس
عاشقانه بریتنی و جدیدش , دوست پر جدید بریتنی اسپیرز , عکسهای بریتنی و همسرش , بریتنی , چارلی ابرسول نامزد جدید بریتنی

بریتنی امسال از نامزداش به نام دیوید لوکادو جدا شد و پس از ان رابطه را با چارلی تهیه کننده اش شروع کرد
بریتنی در برنامه اکسترا به صورت تلویحی کرد وارد یک رابطه جدیدی شده است اما نامی از این رابطه نبرد . بسیاری از طرفداران بریتنی معتقد هستند رابطه جدید بریتنی با چارلی است چراکه بیشتر مواقع در کنار یکدیگر دیده شده اند

چارلی ابرسول این نامی است که این روزها بسیار زیاد در کنار اسم بریتنی اسپیرز به گوش می رسد . عکسهای دو نفره بسیار زیادی از این دو منتشر شده همچنین تقریبا در تمام مهمانی های خصوصی بریتنی , چارلی دیده می شود .

چارلی ابرسول چه کسی است ؟

چارلی ابرسول یک تهیه کننده به نام و معروف می باشد از پیشه وی میتوان به نویسندگی اشاره کرد . پدرش کسی نیست جز دیک ابرسول یکی از مشهورترین افراد دنیا و بنیانگذار SNL

رابطه چارلی ابرسول و بریتنی اسپیرز

چارلی حدود 4 است که با بریتنی برای امر تهیه کنندگی برنامه هایش آشنا شده است اما این رابطه به گونه ای جلوه می کند که انگار از مدتها قبل یکدیگر را می شناسند. در این مدت 4 چندین و چند بار کنار یکدیگر حضور داشته انه و لحظات عاشقانه ای را با هم سپری کردند .

روز جمعه بریتنی عکسی را از خود و چارلی منتشر کرد و زیر نوشت :هیچ چیز زیباتر از این نیست که  یک روز عاشقانه در هتل لاس وگاس کنار خانواده لحظات شاد را بگذارنیم.

بریتنی و همسرش , عکس جدید منتشر شده از رابطه بریتنی

دو پسری که در عکس دیده می شوند 9 ساله به نام سین و جیدن 8 ساله چارلی می باشند

در اوایل این ماه چارلی مصاحبه جنجالی را با مجله pepole داشت در این مصاحبه چارلی اعلام کرد من و بریتنی در یک مکان هم خانه هستیم و لحظات بسیار زیادی را در کنار یکدیگر می گذرانیم .

روز ولنتاین چارلی و بریتنی

بریتنی و همسرش , عکس جدید منتشر شده از رابطه بریتنی

لو رفتن رابطه بریتنی اسپیرز و نامزد جدیدش + عکس

چارلی روز ولنتاین کیک بزرگی به شکل قلب و کاپ کیک های کوچک به همراه جمله عاشقانه « چارلی عاشق بریتنی هست » را برای بریتنی فرستاد . بریتنی عکس یادگاری با این کیک دوست داشتنی گرفت و در خود منتشر کرد

بریتنی و همسرش , عکس جدید منتشر شده از رابطه بریتنی

لو رفتن رابطه بریتنی اسپیرز و نامزد جدیدش + عکس

البته بریتنی برای اینکه بتواند جواب محبت های چارلی را بدهد برای جشن 32 ساگی عشقش یک اسب هدیه داد به همراه یک کیک که به شکل فیلم تزیین شده بود .

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر