خانه / اخبار / خواندنی و دیدنی / رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح
مهره مار اصل

رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح

جنسی قاضی با

داعش با با زنان فاحشه به جهاد نکاح می پردازد قاضی داعش نیز با چند که در حال انجام می باشد تصاویری را به ثبت رسانده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی قاضی داعش با  را در سایت iran16 خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بقاضی داعش با زنان جهاد نکاح را مشاهده میکنید تصاویری از مفتی داعش با زنان جهاد نکاح منتشر شده است که این مفتی در حال رابطه جنسی با آنها میباشد که از انتشار برخی از تصاویر آنها معذوریم.

 

رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح

رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح (تصاویر 16+)

رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح (تصاویر 16+)

رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح

 

داعش به رابطه جنسی با زنان می پردازد بسیاری از زنان که با داعش رابطه جنسی دارند اروپایی می باشند و خودشان به این گروهک داعش مهلق شده اند رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح فاش شده است او هم با این زنان رابطه جنسی دارد.

حتما بخوانید :   دانشجوی نخبه ایرانی ،داعشی که دستگیر شد + عکس

 

تصاویر متعددی از ملا ساجد احمد علی شرجی قاضی شرعی گروه تروریستی وهابی داعش در ولایت دجله همراه با تعدادی از زنان جهاد نکاحی در حالات خارج از ادبی دیده می شود.

 

طی ساعات گذشته برخی از فعالین اینترنتی عراق داعش با منتشر کردن تصاویری اعلام کردند، نیروهای امنیتی عراق موفق شدند به موبایلی دسترسی پیدا کنند که در آن تصاویر متعددی از ملا ساجد احمد علی شرجی قاضی شرعی گروه تروریستی وهابی داعش در ولایت دجله همراه با تعدادی از زنان جهاد نکاحی در حالات خارج از ادبی دیده می شود

 

در حالی فرماندهان گروه تروریستی داعش مشغول ارتباط های با زنان تروریست هستند که این گروه تروریستی با استفاده از ابزارهایی از قبیل حور العین و بخشیده شدن سریع گناهان افراد جاهل و بی گناه را برای انجام عملیات های انتحاری آماده می کنند اما خودشان اصلا دست به اینگونه اقدامات نمیزنند!

 

رابطه جنسی قاضی داعش با زنان جهاد نکاح (تصاویر 16+)

مهره مار اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *