خانه / اخبار / حوادث / رابطه جنسی معلم مرد 64 ساله با 12 هزار زن فاحشه +عکس
مهره مار اصل

رابطه جنسی معلم مرد 64 ساله با 12 هزار زن فاحشه +عکس

رابطه جنسی معلم مرد 64 ساله با 12 هزار زن فاحشه

رابطه جنسی معلم 64 با 12 هزار زن فاحشه در فیلیپین شکست. این مرد مسن این جرم ها را طی 25 سال و با 12 هزار زن بدکاره و فاحشه مرتکب شد.

 

«یوهی تاکاشیما» 64 ساله طی 25 سالی که به فیلیپین سفر داشته، با زنانی ببین سن 14 تا ۷۰ سال رابطه برقرار کرده است. این معلم 64 ساله وقتی در هتلی در مانالیا، پایتخت فیلیپین مشغول ارتکاب جرم و ‌برداری از اعمال خود بود، بازداشت شده است.

 

پلیس تاکنون 147600 قطعه عکس از محل این فرد کشف کرده که در بیش از 400 آلبوم مختلف نگهداری می‌شده است. تاکاشیما، اهل یوکوهما، به پلیس گفته ارتکاب جرم را از سال 1988 زمانی که به مدرسه‌ای ژاپنی در شهر مانالیا انتقال یافت، آغاز کرده است. او تاکید کرده رهایی از معنویات ، از فشار سنگینی که روی دوش خود احساس می‌کرد، کاسته است.

حتما بخوانید :   اختتامیه جشنواره فجر/ پریناز ایزدیار و پرویز پرستویی، بهترین بازیگران

 

طبق گزارش منابع رسمی، یوکوهما بعد از اتمام دوره 3 ساله انتقال به مانالیا، طی سفرها و تعطیلات مختلف به فیلیپین بازگشته و به اقدامات خود ادامه داده است. یک افسر پلیس ژاپن می‌گوید: «تاکاشیما از سال 2013 تحت نظر بود و در نهایت در سال 2014 در مانالیا دستگیر شد».

 

سرپرست وزارت آموزش و پرورش یوکوهاما نیز به رسانه‌ها گفته: «تاکاشیما در سال 1975 به عنوان معلم مشغول به کار شد و بین سال‌های 1988 تا 1991 در فیلیپین به سر برد. او همچنین از سال 2008 تا زمان بازنشستگی خود در سال 2011 به عنوان ناظم و مدیر ادامه فعالیت داد». «اگر این ماجرا حقیقت داشته باشد، بسیار تاسف‌برانگیز خواهد بود و این اتفاق مسئولین دولتی را مجبور خواهد کرد تا با اعمال قوانینی سخت و جدید، از رخ دادن این‌گونه رفتارهای ناپسند پیشگیری کنند».

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
درد رابطه جنسی زناشویی شب زفاف ؟

درد رابطه جنسی زناشویی شب زفاف ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *