ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / رابطه نامشروع بازیگر سرشناس با دو زن بازیگر تکذیب شد +عکس
خرید-مهره-مار-اصل
رابطه نامشروع بازیگر سرشناس

رابطه نامشروع بازیگر سرشناس با دو زن بازیگر تکذیب شد +عکس

درحالی که دو نشریه آمریکایی خبرهایی درباره نامشروع تام هنکس با دو را منتشر کرده بودند, مجبور به عذرخواهی و تکذیب خبر خود شدند.

رابطه نامشروع بازیگر سرشناس با دو زن بازیگر تکذیب شد +عکس

دو نشریه آمریکایی به دلیل انتشار اخبار و گزارش‌های نادرست از تام هنکس عذرخواهی و مطالب خود را اصلاح کردند.
انتشار خبر جدایی قریب‌الوقوع تام هنکس از همسرش ریتا ویلسون به دلیل ارتباط هنکس با دو ، بازیگر «فارست گامپ» را به واکنش علیه نشریات انتشاردهنده این مطالب واداشته است.
پس از واکنش تام هنکس نشریه‌های منتشرکننده این مطلب مجبور به عذرخواهی رسمی و تصحیح گزارش‌های خود در این رابطه شدند.
دو نشریه «نشنال انکوییرر» و «استار مگزین» با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که مطالب آنلاین خود را اصلاح و در شماره بعدی نشریه که به صورت کاغذی منتشر می‌شود، اصلاحیه‌ منتشر می‌کنند.
این نشریات در مطالب خود مدعی شده بودند که تام هنکس و ریتا ویلسون به دلیل رابطه هنکس با مگ رایان یا فیلیسیتی جونز در شرف جدایی هستند و این خبر را منتشر کرده بود.
هنکس و ویلسون در آستانه بیست و نهمین سالگرد ازدواجشان در بیانیه‌ای اعلام کردند:‌ «پیش از این به مطالبی از این دست در نشریات می‌خندیدیم اما بیش از این دیگر این گونه مطالب را تحمل نمی‌کنیم چرا که پایه و بنیاد خانواده ما می باشد.»
دهه ۹۰ میلادی هنکس در فیلم‌هایی چون «بی‌خواب در سیاتل» و «نامه داری» با مگ رایان همبازی بوده است. فیلیستی جونز بازیگر بریتانیایی سینما در فیلم تازه «دوزخ» همبازی تام هنکس می باشد.
نشریه «نشنال انکوییرر» که در گزارش خود از جدایی ۴۰۰ میلیون دلاری تام هنکس و ویلسون به دلیل ارتباط هنکس با مگ رایان نوشته بود، در بیانیه‌ای که سه‌شنبه در سایت این نشریه منتشر شد آورده است:‌ «قصد نداشتیم گزارش کنیم تام هنکس با مگ رایان رابطه‌ای نامشروع دارد یا اینکه قصد دارد از ریتا ویلسون جدا شود.»
نشریه «استار مگزین» هم که در گزارش خود به رابطه هنکس با فلیسیتی جونز به عنوان دلیل جدایی اشاره کرده بود، با رد ادعای خود هرگونه ارتباط میان هنکس و جونز را رد کرد و خبر احتمال جدایی این زوج هالیوودی را نادرست خواند.

حتما بخوانید :   من چندین ماه خودم را در اختیار پسر نوجوان قرار دادم / او با خوش زبانی مرا فریب می داد

 

رابطه نامشروع,رابطه شیطانی,روابط شرم آور, زن جوان,رابطه نامشروع زن جوان, رابطه شرم آور زن جوان, رابطه با زن شوهردار,زن شوهردار,خیانت, عکس خیانت,رابطه با میوه فروش,رابطه با مرد غریبه

میوه فروش و مردان غریبه در خانه زن شوهردار چه می کردند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *