خانه / اخبار / خواندنی و دیدنی / راز جنسی عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس
مهره مار اصل

راز جنسی عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس

راز عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس

راز جنسی عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس

نداشتن راز طول عمر این مرد 120 ساله است .یک مرد هندی که 120 سن سال داشته و بدنش سالم است مدعیست روی زمین است ! این مرد علی رغم سن بالا هنوز سالم بوده و خودش کارهای شخصیش را انجام میدهد .

 

راز جنسی عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس

کارت شناسایی این مرد نشان میدهد وی 120 سال سن دارد .”اسوامی سیوانادا” راهب 120 ساله هندوستانی ادعا می کند که پیرترین مرد در جهان است. وی با توجه به جزئیات پاسپورتش در 8 آگوست 1896 به دنیا آمده است. این مرد از گینس خواسته تا ادعایش را مورد بررسی قرار دهد.

 

راز جنسی عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس

 

گفته می شود وی بعد از “جیروئمون کیمورا” ژاپنی که در سال 2013 در سن 116 سالگی فوت کرد حالا به عنوان پیرترین انسان در جهان شناخته می شود. علیرغم سن بالایش وی بدون هیچ کمکی قادر به انجام کارهای روزانه اش است و حدود چند ساعت را در طول روز به یوگا می پردازد. وی راز طول عمرش را “یوگا”، “غذای بدون ادویه” و “پرهیز از جنسی” می داند.

حتما بخوانید :   چرا رابطه‌ی جنسی وابستگی می‌آورد؟

راز جنسی عجیب پیرمرد 120 ساله +عکس

 

وی در این خصوص می گوید: ” نظم و ترتیب مهمترین رکن زندگی است. انسان با داشتن نظم در عادت های غذایی، ورزش و روابط جنسی می تواند بر هر چیزی غلبه کند. کنترل بر خواسته ها و نداشتن حرص و طمع بزرگترین ثروت زندگی است. راز طول عمرم این است که من هیچ توقعی زیادی از زندگی ندارم.

 

 

خریدکاندوم-خرید-کاندوم

بدترین و بهترین زمان برای انجام رابطه جنسی

یک نظر

  1. دانلود آهنگ جدید

    بسیار جالب بودممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *