ایران16 / اخبار / حوادث / کار باورنکردنی راننده مست در اتوبان! +فیلم
کار باورنکردنی راننده مست در اتوبان! +فیلم

کار باورنکردنی راننده مست در اتوبان! +فیلم

کار باورنکردنی راننده مست در اتوبان! +فیلم

اقدام عجیب و باورنکردنی یک راننده مست در یکی از اتوبان‌های خبرساز شد.

راننده خاطی و قانون‌شکن انگلیسی که با مصرف مشروبات الکلی اقدام به رانندگی در خلاف جهت یکی از اتوبان‌های این کشور کرده بود، به ۱۸ ماه زندان محکوم شد. «لی جانسون» ۴۴ ساله در حالی که در خلاف اتوبان اقدام به رانندگی می‌کرد، به خودروی پلیس برخورد کرد. این حادثه در ساعت ۱۱.۳۰ دقیقه شب تاریخ ۱۵ دسامبر سال ۲۰۱۸ و در اتوبان M۴ انگلیس رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین امنیتی اتوبان تهیه شده است، جانسون را که با سرعت زیاد در جهت خلاف اتوبان در حال رانندگی است، نشان می‌دهد. خودروی ون او پس از برخورد با ماشین پلیس به موانع فیزیکی و نرده‌های نصب شده در حاشیه اتوبان برخورد کرد. همچنین ویدئویی که توسط دوربین داش‌کم خودروی پلیس تهیه شده است، نشان می‌دهد که هنگامی که پلیس قصد دارد خودروی جانسون را متوقف کند، این راننده از فاصله اندکی از خودروی پلیس عبور کرده و از تصادف شدید با خودروی پلیس می‌گریزد.

داغ خفن :   حمله سگ وحشی به پسر ۱۲ ساله +فیلم

«گز داگتی»؛ سخنگوی پلیس محلی انگلیس در این باره گفت: «پلیس گزارشی در مورد رانندگی یک راننده در خلاف جهت اتوبان دریافت کرد و بلافاصله تصمیم گرفته شد تا این اتوبان را مسدود کند. دقایقی بعد مشاهده شد که خودروی ون قرمزرنگ به سمت پلیس در حرکت است. با وجود خطری که وجود داشت پلیس اقدام به توقف خودروی جانسون کرد و او که حالت عادی نداشت بعد از تصادف جزئی با خودروی پلیس و برخورد با گاردریل کنار اتوبان متوقف شد.»

گفتنی است؛ جانسون که اهل شرق لندن است پس از بازداشت توسط پلیس مشخص شد به دلیل مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی نبود. جانسون روز جمعه در دادگاه Crown Court حاضر شد و پس از اقرار به رانندگی خطرناک و مصرف الکل و رانندگی بدون داشتن بیمه نامه به ۱۸ ماه زندان محکوم شد.

صحنه وحشتناکی که راننده مست در اتوبان رقم زد!

وحشت دختر تهرانی

وحشت دختر تهرانی از مرد پلید اشک پلیس را درآورد! + فیلم گفتگوی اختصاصی