خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش
مهره مار اصل
رضا ضراب و ابرو گوندش,جدایی خواننده ترک از تاجر ایرانی,رضا ضراب,ابرو گوندش,ازدواج رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی

و یکی از زوج های پر حاشیه در ایران و ترکیه هستند. با توجه به روزنامه بیرگون ترکیه در روزهای گذشتع به انتشار خبری پرداخته است که در این روزنامه خبر از ارائه درخواست طلاق ابرو گوندش معروف ترکیه ای از رضا ضراب همسرش که تاجر ایرانی تبار بازداشتی در آمریکا است می دهد.

به گزارش فرادید، رضا ضراب که متهم به پولشویی است و از سوی مخالفان دولت اردوغان به همکاری با وزرای دولت او در جریان پرونده فساد مالی متهم شده بود با درخواست طلاق از سوی همسرش ابرو خواننده  معروف ترک مواجه شده است. این روزنامه ترک در ادامه اشاره می کند که “شیدا ییلدیریم” وکیل این زوج این خبر را روز گذشته تایید کرده است.

گفته می شد ابرو از مدت ها پیش خواستار جدایی از رضا ضراب به خصوص پس از افشای پرونده فساد مالی فوریه سال ۲۰۱۰ میلادی شده بود اما این موضوع را به تعویق انداخته بود.

بیرگون متن توضیح رضا ضراب درباره این خبر و درخواست طلاق ابرو را منتشر کرده است. او نوشته است:”همسرم از طریق وکیلش بر من فشار آورده است تا این موضوع هر چه زودتر حل و فصل شود. من به نظر همسرم برای درخواست طلاق احترام می گذارم و با کمال تاسف این موضوع را به اطلاع عموم می رسانم”.
رضا ضراب در جریان بازداشت به اتهام رشوه و ارتشا در ترکیه ۷۰ روز پس از زندان آزاد شد اما در جریان سفر به امریکا در تاریخ ۲۲ مارس سال ۲۰۱۶ میلادی توسط مقام های پلیس میامی به اتهام نقض تحریم های وضع شده علیه ایران و تقلب بانکی و مالی و پولشویی بازداشت شد.

حتما بخوانید :   خوشکلترین عکسهای ابرو گوندش خواننده معروف ترکیه

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فرادید ، نام رضا ضراب، دلال ترکیه‌ای ایرانی‌تبار و ارتباطات او با دولت آنکارا، برای اولین‌بار به‌دنبال عملیات ارتشا و فساد ١٧ دسامبر سال ٢٠١٣ در جامعه ترکیه مطرح شد.

او در جریان این عملیات که بعدها از سوی دولت آنکارا به‌عنوان توطئه‌ای برای براندازی دولت قانونی حزب آک مورد ارزیابی قرار گرفت، یکی از متهمان ردیف اول پرونده بود که دستگیر و زندانی شد، اما بعد از ضدحمله دولت و پاک‌سازی‌هایی که در دستگاه پلیس و قضائی ترکیه صورت گرفت، دوباره محاکمه و تبرئه شد، اما او دو سال بعد و به‌طور نامعلومی در سفر به آمریکا دستگیر و زندانی شد. او متهم است که قوانین آمریکایی تحریم علیه ایران را نقض کرده و در انتقال غیرقانونی پول به ایران دست داشته است.

رضا ضراب شریک بود و در زمینه دورزدن تحریم‌ها به او کمک می‌کرد. روز دوم آذر، در چهاردهمین جلسه دادگاه، درباره دو موضوع سخنانی بر زبان آورد؛ نکته اول، قاچاق ١,۵ تن طلا از کشور غنا به مقصد دوبی بود که در فرودگاه آتاتورک استانبول توقیف موقت شد و ماجرای دوم پورسانت‌هایی بود که رضا ضراب برای جابه‌جایی ارز از و درواقع خزانه کشور دریافت کرده بود. این مسائل فارغ از کم‌وکیف آن، بر یک گمانه مهم صحه گذاشت؛ همکاری و رضا ضراب. البته این تنها دردسر این روزهای ضراب نیست.

حتما بخوانید :   ماجرای طلاق خواننده زن مشهور از همسر ایرانی اش+تصاویر

نام رضا ضراب وقتی در رسانه‌ها مطرح شد که پای او به پرونده‌های فساد در ترکیه باز شده بود، هرچند پیش از آن شهرت این تاجر ایرانی به‌واسطه همسرش بود.
ابرو گوندش، خواننده زن ترکیه‌ای، یکی از مشهورترین خواننده‌های این کشور است که چند سالی است در متن خبرها و حاشیه‌های رسانه‌های این کشور است. چراکه پس از بازداشت رضا ضراب، نام او هم در کنار پرونده‌های همسرش مطرح بود. این دو که در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کرده بودند و حتی با هم سفری به ایران هم داشتند، حالا از هم جدا شده‌اند.

رضا ضراب، شریک بابک زنجانی که به جرم پول‌شویی این روزها در آمریکا زندانی است، با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابرو گوندش، خواننده ترکیه‌ای، جدا شده است.

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

تصاویر رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

زندگی رضا ضراب و ابرو گوندش

مهره مار اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *