ایران16 / سبک زندگی / زناشویی / روش تحریک و بالا بردن نیروی جنسی
خرید-مهره-مار-اصل

روش تحریک و بالا بردن نیروی جنسی

روش تحریک و بالا بردن

برای تحریک شدن مردان به اصول خاصی نیاز ندارند چون به راحتی و خیلی سریع نیروی آن ها فعال می شود. اما در مورد خانم ها وضعیت متفاوت خواهد بود.

 

به وجود آمدن میل جنسی حتما همراه با تحریک جنسی نیست. در تحریک شدن اعضای جنسی، حواس پنج گانه (بویایی، شنوایی، بینایی، لامسه (بساوایی)، چشایی) و هم چنین مسائل روحی و عاطفی نقش اصلی را دارد . تحریک جنسی در زن و مرد تقریبا به یک شکل است ، در مرد حالت نعوظ (ارکسیون) پیدا می شود و در زن ترشحات مهبل (واژن) زیاد می شود .

 

البته زنان زودتر از مردان تحریک می شوند . ارضای جنسی (ارگاسم) ، اما در زن و مرد متفاوت است و این بر می گردد به الگوهای فرهنگی متفاوتی که به زن و مرد داده شده است .از آن جا که زن در نیز نقش خود را در فدا کردن خود و غرق شدن در دیگری می بیند ، ارگاسم او خیلی کامل تر از مرد است. یعنی زن وقتی به اوج لذت جنسی برسد ، حتی امکان دارد برای پنج دقیقه بیهوش بشود .

حتما بخوانید :   تاثیر شگفت انگیز این مواد بر اسپرم آقایان

 

زن می تواند با ارگاسم از دنیای عینی فاصله بگیرد . در ضمن زن می تواند ارگاسم های متعدد داشته باشد . در صورتی که این مسئله در مرد به این شکل نیست . ارگاسم مرد کنترل شده است .از آنجا که مرد طبق الگوی فرهنگی می خواهد بر همه چیز کنترل داشته باشد ، ارگاسم اش نیز کنترل شده است .

 

مرد در حین جنسی نیز به خود مسلط است و سعی دارد خود را تحت کنترل قرار دهد . برای همین به این شکلی که زن از خود بیخود می شود، مرد نمی شود . مرد برای این که دوباره تحریک شود به زمان احتیاج دارد .در واقع در مرد یک دوره تحریک ناپذیری وجود دارد ، که این از مرد به مرد و در دوره های مختلف سنی فرق می کند .

 

مثلا در دوران بلوغ دوره تحریک ناپذیری می تواند 5 تا 10 دقیقه باشد و در سن شصت سالگی می تواند یک ماه تا شش ماه باشد . این همان طور که گفته شد در مردانی مختلف فرق می کند .زن برای تحریک مجدد به زمان احتیاج ندارد و از این لحاظ مردان یک مقدار به زنان حسادت می کنند . بر خلاف تصورات رایج، زن در رابطه جنسی دست و بالش بازتر است و امکانات بیشتری دارد تا مرد .

حتما بخوانید :   نکات بهداشتی در رابطه جنسی از مقعد
پخش-سکانس-مستهجن-جکی-جان

پشت پرده پخش سکانس مستهجن جکی چان در شبکه کیش چه بود ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *