خانه / سبک زندگی / دنیای مد / رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)
مهره مار اصل

رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)

نائومی کمبل ۴۳ بدون شک یکی از برترین مدلهای صنعت در سراسر دنیاست. او کسی است که توانسته است مدت ۲۸ سال در صدر فهرست مدلهای دنیای مد قرار داشته باشد.

نائومی در مصاحبه اخیرش در مورد نگرانیها و اضطرابهای مخصوص دنیای پر زرق و برق مدلینگ صحبت کرده است و در این رابطه میگوید: من میخواهم مردم واقعا دنیای مد و سختیهای آن را درک کنند.آنچه همه از دنیای مد میدانند یک آرام و پر زرق و برق است. او از رژیمهای سختی که برای آمادگی فیزیکی باید رعایت کنند میگوید و از نگرانی هایی که یک هنگام اجرا روی سن دارد.

او میگوید ۱۴ سال پیش برای حضور در جشنواره ورساچه حاضر میشدم و آن زمان برای داشتن بدنی آماده و مناسب مجبور شدم ۱۰ شبانه روز فقط آبمیوه بخورم، شب و روز و ظهر کار من خوردن آبمیوه بود و این بسیار سخت است. من هرگز این دوران را فراموش نمیکنم اگرچه کار کردن برای چنین برند مطرحی آرزوی هر مدلی است.
رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)
وی اضافه میکند حتی سوپرمدلها هم گاهی احساس ناامنی میکنند و برای اینکه در دنیای مد ماندگارشد تلاشهای زیادی لازم است که باکمی اضافه وزن همه این تلاشها بیهوده خواهد بود. وی میگوید من برای این که مقام خود را حفظ کنم باید با مدلهایی رقابت کنم که ۲۵ سال از من کوچکترند و این کار سختی است.
او درمورد رعایت رژیم توسط مدلها میگوید گاهی سالها حسرت خوردن کمی چیپس و یا شکلات با یک مدل همراه است اگرچه من در آستانه ۴۳ سالگی خوردن این موارد را برای خودم آزاد کرده ام.وی از ۱۵ سالگی وارد دنیای مد شده است و میگوید به عنوان یک مدل سیاهپوست با تبعیضات نژادی زیادی روبرو شدم که توانستم بر آنها فائق شوم.
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

عکسهای جدید بی حجاب بازیگران ایرانی زن

عکس های زننده و بی حجاب بازیگران زن ایرانی حجاب بازیگران زن ایرانی / حجاب/ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *