ایران16 / سبک زندگی / دنیای مد / رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)
خرید-مهره-مار-اصل

رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)

رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)

نائومی کمبل ۴۳ بدون شک یکی از برترین مدلهای صنعت در سراسر دنیاست. او کسی است که توانسته است مدت ۲۸ سال در صدر فهرست بهترین مدلهای دنیای قرار داشته باشد.

نائومی در مصاحبه اخیرش در مورد نگرانیها و اضطرابهای مخصوص دنیای پر زرق و برق مدلینگ صحبت کرده است و در این رابطه میگوید: من میخواهم مردم واقعا دنیای مد و سختیهای آن را درک کنند.آنچه همه از دنیای مد میدانند یک آرام و پر زرق و برق است. او از رژیمهای سختی که برای آمادگی فیزیکی باید رعایت کنند میگوید و از نگرانی هایی که یک هنگام اجرا روی سن دارد.

او میگوید ۱۴ سال پیش برای حضور در جشنواره ورساچه حاضر میشدم و آن زمان برای داشتن بدنی آماده و مناسب مجبور شدم ۱۰ شبانه روز فقط آبمیوه بخورم، شب و روز و ظهر کار من خوردن آبمیوه بود و این بسیار سخت است. من هرگز این دوران را فراموش نمیکنم اگرچه کار کردن برای چنین برند مطرحی آرزوی هر مدلی است.
رونمایی برترن زن در دنیای مد (عکس)
وی اضافه میکند حتی سوپرمدلها هم گاهی احساس ناامنی میکنند و برای اینکه در دنیای مد ماندگارشد تلاشهای زیادی لازم است که باکمی اضافه وزن همه این تلاشها بیهوده خواهد بود. وی میگوید من برای این که مقام خود را حفظ کنم باید با مدلهایی رقابت کنم که ۲۵ سال از من کوچکترند و این کار سختی است.
او درمورد رعایت رژیم توسط مدلها میگوید گاهی سالها حسرت خوردن کمی چیپس و یا شکلات با یک مدل همراه است اگرچه من در آستانه ۴۳ سالگی خوردن این موارد را برای خودم آزاد کرده ام.وی از ۱۵ سالگی وارد دنیای مد شده است و میگوید به عنوان یک مدل سیاهپوست با تبعیضات نژادی زیادی روبرو شدم که توانستم بر آنها فائق شوم.
حتما بخوانید :   ساختمان های عجیب در جهان (۱۰ عکس)
سگ های هار یک آقازاده در لواسان! + عکس

سگ های هار یک آقازاده در لواسان! + عکس