زمان استاندارد برای به انزال رسیدن چیست؟

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    در پاسخ به شما باید بگویم که زمان استانداردی برای رسیدن به انزال در نظر گرفته نشده با وجود اینکه بر طبق اکثریت افرادی که در مطالعات شرکت داشته‌اند یک سری زمانهایی پیشنهاد شده اما هیچ کدام قطعی نیستند چون این زمان بسته به نظر و رضایت افراد از رابطه جنسیشان از هر زوج تا […]

زمان استاندارد برای به انزال رسیدن چیست؟
زمان استاندارد برای به انزال رسیدن چیست؟
در پاسخ به شما باید بگویم که زمان استانداردی برای رسیدن به در نظر گرفته نشده با وجود اینکه بر طبق اکثریت افرادی که در مطالعات داشته‌اند یک زمانهایی پیشنهاد شده اما هیچ کدام قطعی نیستند چون این زمان بسته به نظر و رضایت افراد از جنسیشان از هر زوج تا زوج دیگر متفاوت است.
اما پیشنهاد شده که اگر در ۵۰% یا بیشتر موارد ارتباط انزال زمانی اتفاق افتاد که فرد و یا شریک ‌اش راضی نبودند یعنی فرد مشکوک به این اختلال هست و می‌شود مورد تشخیص و قرارش داد. در ضمن این مهم است که اول ببینید کی بود که متوجه شدید که این اختلال را دارید و از کجا متوجه شدید. آیا خودتان ناراحتید این درست است؟؟
شریک جنسیتان از طریق دخول ارضا نمی‌شود و یا از جایی یا کسی شنیدید که مثلا اگر زیر ۱۰ دقیقه باشد یعنی مشکل دارید؟ معمولا جزو سنجش‌های اولیه‌ای که برای تشخیص و درمان این اختلال انجام می‌شود گرفتن شرح حال دقیق فرد و شریک جنسی‌اش (هر دو با هم) است چون رابطه زوج‌ها در ایجاد و یا دامن زدن به این مشکل نقش بسزایی دارد.
حتما بخوانید   تازه ترین های اخبار سلامت + عکس

 

منبع :

  • بازدید : 692 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 13 شهریور 93

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات