زنده زنده سوزاندن جوان گرگانی در سراتو / قاتلان بازداشت شدند + عکس سعید و صحنه حادثه

سعید+روحی+نژاد

سردار روح الامین قاسمی گفت: ماجرا چنین بود که تیرماه سال جاری خودروی سراتو در یکی از خیابان های شهرستان گرگان منفجر و یک جوان به نام سعید روحی نژاد در این حادثه فوت کرد.

قاسمی با بیان این که تحقیقات ماموران پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع آغاز شد، گفت: با توجه به شدت حادثه و تخریب خودرو، امکان شناسایی عامل انفجار غیرممکن بود.

اغتشاش

وی تصریح کرد: پس از انجام یکسری تحقیقات تخصصی و تلاش های بی وقفه، ماموران موفق شدند به سرنخ هایی از عاملان انفجار خودرو دست یابند.

قاسمی خاطرنشان کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی، سرانجام مخفیگاه متهم و همدستش شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی هدفمند و غافلگیرانه هر دو نفر دستگیر شدند.

قاسمی افزود: متهمان در تحقیقات اولیه پلیس به انفجار خودرو و قتل اقرار و انگیزه خود را مشکلات شخصی و طمع مالی اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی عاملان قتل به مراجع قضائی، گفت: جزئیات بیشتر در خصوص این حادثه متعاقبا اعلام خواهد شد.

این جنایت از سوی یکی از بستگان نزدیک «سعید روحی‌نژاد» هدایت شده و با همدستی دو نفر دیگر این حادثه رخ داده است که تحقیقات پلیس برای دستگیری نفر سوم همچنان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *