خانه / اخبار / اجتماعی / ماجرای زنی که کتک‌های پدرش از او یک دختر فراری ساخت
مهره مار اصل

ماجرای زنی که کتک‌های پدرش از او یک دختر فراری ساخت

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

در همان اوایل به انتهای اعتیاد رسیدم

ماجرای زنی که کتک‌های پدرش از او یک دختر فراری ساخت

زنی 29 ساله است که خود را در تیپ و رفتار مردانه غرق کرده است؛ چنانکه اگر او را در خارج زندان ببینید، نمی‌توانید حدس بزنید، است نه یک جوان شرور! دست‌هایش پر از جای زخم است و البته اعتیاد به حشیش بدنش را هم فرسوده کرده است. کنارش که می‌نشینی بوی شدید سیگار می‌دهد.

برای چه به این زندان آمده ای؟
به جرم همراه داشتن مواد مخدر.

ازدواج کرده ای؟
بله. در 19 سالگی ازدواج کردم.

چند خواهر و برادر داری؟
خواهر ندارم. اما سه برادر کوچک تر از خودم دارم.

چند وقت است سیگار می کشی؟
10 سال است که سیگار می کشم. البته اول یکی دو نخ در روز بود اما از 17 سالگی کاملاً سیگاری شدم. علتش هم مشکلات خانوادگی بود. پدرم مرا کتک می زد. در 18 سالگی نوه عموی مادرم که محمدرضا نام داشت به خواستگاری آمد. محمدرضا تنها پسر بود و هشت خواهر داشت. صیغه محرمیت خواندیم اما هیچ وقت مهرش به دلم ننشست. پدرم هم که از ابتدا مخالف ازدواج من و محمدرضا بود، حتی اجازه نمی داد ما با هم حرف بزنیم. وقتی از دست کتک های پدرم به ستوه آمدم، از خانه فرار کردم و هفت روز در خانه دوستم ماندم. بعد از برگشتنم آن قدر از پدرم کتک خوردم که همان شب با سر و صورت و تن زخمی و کبود دوباره از خانه فرار کردم.

وقتی فرار کردی کجا رفتی؟
به خانه دوستم محبوبه رفتم. او با مادر خلافکارش زندگی می کرد. زن خوبی بود اما تریاک و حشیش می فروخت و خودش هم معتاد بود. پنج ماه با آنان زندگی کردم. بعد به پیشنهاد همان دوستم، به تهران آمدم. او نشانی زنی را داده بود که برایش مواد می برد. در گروه آن زن، چند نفر دختر و پسر بودند که به من کیف قاپی یاد دادند، یک بار پشت موتور سوار شده بودم و می خواستم کیف قاپی کنم که صاحبش مقاومت کرد و من از روی موتور افتادم و دست و پایم شکست. بعد از باز کردن گچ دست و پایم در یک سرقت دیگر دستگیر شدم و به جرم کیف قاپی 6 ماه در بازداشتگاه ماندم.

حتما بخوانید :   عکسی تلخ از جشن تولد یک سالگی هانا نوروزی

معتاد هم شدی؟
بله، وقتی به خانه محبوبه رفتم، همان جا به هروئین معتاد شدم و از همان اول به آخر اعتیاد رسیدم.

بعد از آزادی کجا می رفتی؟
به کمک بچه ها، یک خانه با دو اتاق اجاره کردم و باز هم با آنان سراغ کیف قاپی و مواد می رفتیم.

از نامزدت خبری نداشتی؟
نه، بعداً شنیدم که به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت، به صورت غیرقانونی به ترکیه رفته است تا از آنجا به یونان برود. خانواده اش این موضوع را به گردن من انداخته بودند. دیگر از او خبری ندارم و نمی دانم کجاست.

دیگر ازدواج نکردی؟
چرا؛با مسعود که در بازار آهن کار می کرد، ازدواج کردم. آشنایی ام با او از آنجا شروع شد که یک روز با دوستم آناهیتا به سولقان رفتم؛ همان روز با مسعود آشنا شدم و یک هفته بعد از من خواستگاری کرد اما من هرگز مایل به ازدواج نبودم. با اصرار او صیغه عقد خواندیم و بدون اطلاع خانواده اش زندگی مان را شروع کردیم.

اعتیاد را ترک کرده بودی؟
هروئین نمی کشیدم؛ اما به حشیش روی آورده بودم. وضع ریه ام خیلی بد شده بود و این موضوع باعث نارسایی قلبی بچه ام شد که متأسفانه به همین دلیل دو ماه بعد از فوت کرد. دکتر گفت آن قدر در دوران بارداری مواد و سیگار کشیده ای که دریچه قلب بچه تنگ شده بود.

حتما بخوانید :   ماجرای عجیب زندگی یک دختر دوجنسه!

بعد از ازدواج سرقت و کیف قاپی را کنار گذاشته بودی؟
بله؛ می خواستم واقعاً آدم شوم و به همین دلیل هم رفت و آمد زیادی با دوستانم نداشتم، اما اتفاقاتی افتاد که باعث شد دوباره دست به کیف قاپی بزنم. پدر شوهرم بعد از فوت بچه، به تهران آمد و به مسعود گفت دیگر هیچ بهانه ای برای ادامه زندگی با این زن نداری. تو به تهران آمده بودی که روی پای خودت بایستی، نه آنکه با یک زن بی اصل و نسب ازدواج کنی. مسعود تنها پسر خانواده بود. می توانست در یزد زندگی مرفهی داشته باشد و با یک دختر به قول پدرش بااصل و نسب ازدواج کند. همان روز اصرار کردم، طلاقم دهد. بعد هم با حکم دادگاه در محضر، طلاق توافقی گرفتیم و من دوباره به خانه دوستان خلافکارم برگشتم.(روزنامه حمایت)

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

تصاویر دختر پولدار ترک قبل از سقوط هواپیما در شهرکرد (+ اسامی)

تصاویر دختر پولدار ترک قبل از سقوط هواپیما در شهرکرد (+ اسامی)   به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *