زن جوان بعد از 7 سال تجاوز فرزندان نامشروع خود را خفه کرد + عکس

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    خفه کردن 3 فرزند نامشروع توسط مادر بی رحم زن 24 ساله ای که در سن 17 سالگی مورد تجاوز قرار گرفته بود، دست به اقدام هولناکی زد. این زن پس از تجاوز صاحب یک پسر شد و این تجاوز های از سوی مرد 38 ساله ادامه داشت تا اینکه وی در مدت 7 سال […]

زن جوان بعد از 7 سال تجاوز فرزندان نامشروع خود را خفه کرد + عکس

خفه کردن 3 فرزند نامشروع توسط مادر بی رحم

24 ساله ای که در سن 17 سالگی مورد قرار گرفته بود، دست به اقدام هولناکی زد. این زن پس از صاحب یک پسر شد و این تجاوز های از سوی 38 ساله ادامه داشت تا اینکه وی در مدت 7 سال صاحب دو پسر دیگر شد.

فرزند نامشروع

کشتن فرزندان نامشروع توسط مادر 24 ساله

جورف پیلکینگتون 44 ساله پس از کشته شدن سه فرزندش و اعترافات تکان دهنده زن 24 ساله بازداشت شد. او در حال حاضر به دلیل تعرض به مادر فرزندانش آن هم بدون ازدواج بازداشت شده است.
به گزارش دیلی میل، هنگامی که جوزف اقدام به تجاوز به مادر بچه هایش کرده است او تنها 17 سال داشته و جوزف هم به او تعرض می کند که باعث بارداری وی می شود. نام این مرد از روز بازداشت در لیست افراد متجاوز قرار گرفته است، اما دادستان گفته است که قرار نیست وی به این جرم زندانی شود.
در همین حین، همسرش بریتنی پیلکینگتون که اکنون 24 ساله است، ممکن است به دلیل خفه کردن 3 پسرش اعدام شود. به گفته دادستان، بریتنی به دلیل عدم توانایی روحی به خاطر تجاوز های مرد 44 ساله هر سه پسرش که دو تن از آن ها نوزاد بودند را به رسانده است

زن بعد از 7 سال تجاوز فرزندان نامشروع خود را خفه کرد +

منبع : رکنا

 

منبع :

  • بازدید : 85 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 27 تیر 95
برچسب ها

مرتبط با برچسب

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات