زن جوان بعد از 7 سال تجاوز فرزندان نامشروع خود را خفه کرد + عکس
Iran16 دوشنبه 27 دی 1395

زن جوان بعد از 7 سال تجاوز فرزندان نامشروع خود را خفه کرد + عکسفرزند نامشروع , تجاوز , زن باردار , قتل , حوادث , اخبار حوادث , تجاوز به زن
زن جوان تنها 17 سال داشت که مورد تجاوز قرار گرفت و باردار شد .فرزندان نامشروع قربانی پدر و مادر شیطان صفت شدند.

خفه کردن 3 فرزند نامشروع توسط بی رحم

24 ساله ای که در سن 17 سالگی مورد قرار گرفته بود، دست به اقدام هولناکی زد. این پس از تجاوز صاحب یک شد و این تجاوز های از سوی مرد 38 ساله ادامه داشت تا اینکه وی در مدت 7 سال صاحب دو پسر دیگر شد.

فرزند نامشروع

کشتن فرزندان نامشروع توسط مادر 24 ساله

جورف پیلکینگتون 44 ساله پس از کشته شدن سه فرزندش و اعترافات تکان دهنده زن 24 ساله بازداشت شد. او در حال حاضر به تعرض به مادر فرزندانش آن هم بدون ازدواج بازداشت شده است.
به دیلی میل، هنگامی که جوزف اقدام به تجاوز به مادر بچه هایش کرده است او تنها 17 سال داشته و جوزف هم به او تعرض می کند که باعث بارداری وی می شود. نام این مرد از روز بازداشت در لیست افراد متجاوز قرار گرفته است، اما دادستان گفته است که قرار نیست وی به این جرم زندانی شود.
در همین حین، همسرش بریتنی پیلکینگتون که اکنون 24 ساله است، ممکن است به دلیل خفه کردن 3 پسرش شود. به گفته دادستان، بریتنی به دلیل عدم توانایی روحی به خاطر تجاوز های مرد 44 ساله هر سه پسرش که دو تن از آن ها نوزاد بودند را به قتل رسانده است

زن بعد از 7 سال تجاوز فرزندان نامشروع خود را خفه کرد +

منبع : رکنا
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر