ایران16 / اخبار / حوادث / زن آبادانی با دست و پای بسته در مغازه اش پیدا شد! / 2 جوان هیکلی با زهره چه کردند؟!
سرقت

زن آبادانی با دست و پای بسته در مغازه اش پیدا شد! / 2 جوان هیکلی با زهره چه کردند؟!

2 مرد که از سوی اجیر شده بودند دست به خشن از یک مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی در آبادان زدند.

ساعت 9 صبح 20 مرداد ماه سال جاری ماموران کلانتری 18 ذوالفقاری در جریان سرقت Stealing از یک مغازه لوازم آرایشی در ایستگاه 6 ذوالفقاری قرار گرفتند.

ماموران با حضور در محل سرقت، زن جوان به نام زهره که صاحب مغازه لوازم آرایشی است را هدف تحقیق قرار دادند که این زن به ماموران گفت: داخل مغازه تنها بودم که ناگهان 2 مرد وارد مغازه شدند و مرا به باد کتک گرفتند و سپس دست و پاهایم را بسته و پس از سرقت از مغازه پا به فرار Escape گذاشتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس Police آگاهی آبادان برای تحقیقات ویژه و 2 سارق خشن وارد عمل شدند.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات پی بردند که در کنار مغازه زن جوان یک مغازه لوازم آرایشی دیگر وجود دارد که صاحب آن نیز یک زن جوان است و در بررسی ها مشخص شد که این 2 زن همسایه از قبل با هم اختلاف داشته و خوبی با هم ندارند.

داغ خفن :   عکس جدید شادمهر عقیلی به همراه همسرش - جشن هالووین

تیم پلیسی در ادامه تجسس‌ها دوربین‌های مداربسته نزدیکی محل سرقت را مورد بازبینی قرار دادند و مشخص شد که 2 مرد جوان با زن جوانی که در مغازه کناری محل سرقت مشغول به کار است در ارتباط بوده و به مغازه وی مراجعه کرده‌اند.

زن همسایه ابتدا خود را از ماجرای سرقت بی‌اطلاع می‌دانست و ادعا کرد که آنها از مشتریان مغازه‌شان بودند و هیچ شناختی نسبت به آنها ندارد.

کارآگاهان در ادامه ردیابی‌ها با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه 2 مرد جوان شدند و در عملیاتی غافلگیرانه 2 جوان خشن دستگیر شدند و ماموران در بازرسی از مخفیگاه آنها لوازم آرایشی سرقتی را به دست آوردند.

2 سارق جوان پس از دستگیری ادعا کردند که از سوی زن جوان که در مغازه کنار محل سرقت کار می‌کند اجیر شده بودند تا دست به این سرقت بزنند.

زن جوان وقتی دید 2 پسر جوان او را به عنوان طراح اصلی این سرقت لو داده اند به ناچار لب به سخن باز کرد و گفت: مغازه کناری ما مشتریان زیادی داشت و همیشه بخاطر اینکه با هم در یک زمینه مشغول به کار هستیم اختلاف داشتیم تا اینکه تصمیم گرفتم با نا امن کردن مغازه اش و زهرچشم گرفتن او کاری کنم که مشتریان کمتری به مغازه‌اش بروند و خودش نیز تغییر محل کار بدهد.

داغ خفن :   عکس های نشست خبری سریال نفس گرم با حضور بازیگران

وی افزود: برای اجرا نقشه ام نیاز به همدست داشتم به همین خاطر به 2 مرد جوان دستور دادم تا دست به این سرقت خشن بزنند.

بنا به این گزارش، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته اند

«بازداشت کاویانپور» بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی !

«بازداشت کاویانپور» بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی !