خانه / اخبار / حوادث / زن آبادانی با دست و پای بسته در مغازه اش پیدا شد! / 2 جوان هیکلی با زهره چه کردند؟!
مهره مار اصل
سرقت

زن آبادانی با دست و پای بسته در مغازه اش پیدا شد! / 2 جوان هیکلی با زهره چه کردند؟!

2 که از سوی جوان اجیر شده بودند دست به سرقت خشن از یک مغازه لوازم آرایشی و بهداشتی در آبادان زدند.

ساعت 9 صبح 20 مرداد ماه سال جاری ماموران کلانتری 18 ذوالفقاری در جریان سرقت Stealing از یک مغازه لوازم آرایشی در ایستگاه 6 ذوالفقاری قرار گرفتند.

ماموران با حضور در محل سرقت، به نام زهره که صاحب مغازه لوازم آرایشی است را هدف تحقیق قرار دادند که این زن به ماموران گفت: داخل مغازه تنها بودم که ناگهان 2 مرد وارد مغازه شدند و مرا به باد کتک گرفتند و سپس دست و پاهایم را بسته و پس از سرقت از مغازه پا به فرار Escape گذاشتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران دایره مبارزه با سرقت Police آگاهی آبادان برای تحقیقات ویژه و 2 خشن وارد عمل شدند.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات پی بردند که در کنار مغازه زن جوان یک مغازه لوازم آرایشی دیگر وجود دارد که صاحب آن نیز یک زن جوان است و در بررسی ها مشخص شد که این 2 زن همسایه از قبل با هم اختلاف داشته و خوبی با هم ندارند.

حتما بخوانید :   مادر حمام بود که مرد افغان سرنوشت بنیامین کودک دو ماهه را سیاه کرد + عکس

تیم پلیسی در ادامه تجسس‌ها دوربین‌های مداربسته نزدیکی محل سرقت را مورد بازبینی قرار دادند و مشخص شد که 2 مرد جوان با زن جوانی که در مغازه کناری محل سرقت مشغول به کار است در ارتباط بوده و به مغازه وی مراجعه کرده‌اند.

زن همسایه ابتدا خود را از ماجرای سرقت بی‌اطلاع می‌دانست و ادعا کرد که آنها از مشتریان مغازه‌شان بودند و هیچ شناختی نسبت به آنها ندارد.

کارآگاهان در ادامه ردیابی‌ها با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه 2 مرد جوان شدند و در عملیاتی غافلگیرانه 2 جوان خشن شدند و ماموران در بازرسی از مخفیگاه آنها لوازم آرایشی سرقتی را به دست آوردند.

2 سارق جوان پس از دستگیری ادعا کردند که از سوی زن جوان که در مغازه کنار محل سرقت کار می‌کند اجیر شده بودند تا دست به این سرقت بزنند.

زن جوان وقتی دید 2 جوان او را به عنوان طراح اصلی این سرقت لو داده اند به ناچار لب به سخن باز کرد و گفت: مغازه کناری ما مشتریان زیادی داشت و همیشه بخاطر اینکه با هم در یک زمینه مشغول به کار هستیم اختلاف داشتیم تا اینکه تصمیم گرفتم با نا امن کردن مغازه اش و زهرچشم گرفتن او کاری کنم که مشتریان کمتری به مغازه‌اش بروند و خودش نیز تغییر محل کار بدهد.

حتما بخوانید :   گزارش ویدئویی کامل از بازداشت جنجالی کودک 5 ساله ایرانی که کاخ سفید را به آتش کشید ! + فیلم ها

وی افزود: برای اجرا نقشه ام نیاز به همدست داشتم به همین خاطر به 2 مرد جوان دستور دادم تا دست به این سرقت خشن بزنند.

بنا به این گزارش، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته اند

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
دستگیری قاتل

دستگیری قاتل قهرمان پرورش اندام با شلیک 4 گلوله / در شهرکرد رخ داد +عکس مقتول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *