خانه / اخبار / مجله خبری / سرنوشت “اولین زن فراری” چه شد؟
مهره مار اصل

سرنوشت “اولین زن فراری” چه شد؟

اخبار گوناگون,خبر های گوناگون,آنا ماریا

«آنا ماریا پدوتزی» یکی از بزرگترین راننده‌های دروان خودش بود. پدوتزی از هر حیث یک معمای تمام معنا است.

«آنا ماریا پدوتزی» یکی از بزرگترین راننده‌های دروان خودش بود. خانم پدوتزی از هر حیث یک معمای به تمام معنا است.

به گزارش فرادید به نقل از سی ان ان، او خارج از حوزه رانندگی فرمولی یک – حتی در داخل ایتالیا – چندان شناخته شده نیست، اما مشکل فقط این نیست: کسی حتی تاریخ دقیق مرگ او را هم نمی‌داند.

آنا ماریا چون شعله‌ای بود که می‌توانست در مسیر رقابت با راننده‌های شماره یک جهان به درستی بسوزد. او اما رانندگی در داخل خاک ایتالیا را انتخاب کرد. آنا ماریا اولین زنی است که با اسکودریا (موفق‌ترین تیم رانندگی در تمام تاریخ) رانندگی کرد. با این اوصاف، حتی پیدا کردن چند خوب از آنا ماریا کاری بسیار دشوار بود.

آنا ماریا در کنار فراری، آلفا رومئو و فیات
رانندگی در مسابقات اتومبیلرانی چه قبل و چه پس از جنگ جهانی دوم همواره ورزشی مردانه بوده، اما پدوتزی علاوه بر حضور موفق در این عرصه توانست «ابتکار» از خود به خرج دهد.

حتما بخوانید :   این زن بدن جذاب و خفنی دارد + تصاویر

او با نام مستعاری «لا ماروچینا» مسابقه می‌داد و در بیش از 50 مسابقه حاضر شد. جنگ جهانی دوم به ناچار وقفه‌ای را در سیر پیشرفت او وارد کرد. با این حال، او در کنار نام بزرگان ایتالیایی مانند فراری، آلفا رومئو، استانگوئلینی، اوسکا و فیات قرار دارد. لاماروچینای مشهور در مسابقات بزرگی چون میله میگلیا و مسابقه 1000 کیلومتری جیرو دی سیسیلیا شرکت داشت.

 

اخبار گوناگون,خبر های گوناگون,آنا ماریا

او صاحب افتخارات فراوانی شد. اما رانندگی سرعت در آن روزها در واقع «مسابقات خون» بود. امکانات رانندگی نظیر کلاه، لباس و حتی کمربند ایمنی مانند امروز نبود و اصل حفاظت از جان راننده چندان هویتی نداشت. در کنار تمام این مسائل، کنترل وسایل نقلیه به ویژه در سرعت بالا هم به آسانی امروز نبود.

رانندگی در آن روزها علاوه بر مهارت، تمرکز و استقامت به قدرت هم نیاز داشت. او با اتومبیل‌های زیادی مسابقه داد اما در دهه 50 میلادی در نهایت توانست مدل خاص خودش را ابداع کند: یک مدل فیات 8V الابوراتا زاگاتو.

 

اخبار گوناگون,خبر های گوناگون,آنا ماریا

نمونه‌ای از فیات  8V الابوراتا زاگاتو
مدل منحصر به فرد پدوتزی یک نوع «گران توریسمو» بود. ارزش گران توریسمو به تازگی درک شده، چرا که این مدل در عین زیبایی از چابکی بالایی هم برخوردار است و توانست در مسابقات اتومبیلرانی انقلابی به پا کند. حال پس از چندین دهه، این خودرو بازسازی شده و قرار است به نمایش درآید.

حتما بخوانید :   روش های تحریک جنسی جذاب برای شوهرتان

 

اخبار گوناگون,خبر های گوناگون,آنا ماریا

اطلاعات زیادی از سرنوشت آنا ماریا پدوتزی در دست نیست. کسی حتی از زمان مرگ او ندارد، اما یادگار بزرگ «اولین فراری» همچنان در صنعت خودرو طرفداران زیادی دارد.

اخبار گوناگون – فرادید

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم

در طول اُرگاسم درمغز چه اتفاقی می‌افتد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *