خانه / اخبار / اخبار ورزشی / ماجرای پیدا شدن ۶ سرویس بهداشتی در ورزشگاه آزادی چه بود؟
مهره مار اصل
سرویس بهداشتی در ورزشگاه آزادی

ماجرای پیدا شدن ۶ سرویس بهداشتی در ورزشگاه آزادی چه بود؟

طبق اعلام برخی از رسانه ها، پشت دیوار جایگاه ویژه ، ۶ توالت جدید پیدا شد که سال های سال بدون استفاده بوده اند.

پس از صعود ایران به دیدار نهایی رقابت های ، کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) مسئولان ورزش و به خصوص فوتبال را تحت فشار قرار داد تا هر چه سریعتر به حل مشکلات این استادیوم ورود کنند و وزارت ورزش و جوانان هم برای ترمیم ورزشگاه، بودجه ۱۵ میلیارد تومانی در نظر گرفت تا شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، هرچه زودتر ورزشگاه آزادی را آماده میزبانی از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا کند.

البته نمایندگان AFC از دیروز ( ۱۵ آبان ) بازدید از ورزشگاه آزادی را شروع کردند تا تایید نهایی را برای برگزاری بازی تیم های پرسپولیس ایران و آنتلرز ژاپن را دهند.

ساعتی  پیش برخی از رسانه ها با انتشار خبری از پیدا شدن  ۶ سرویس بهداشتی جدید در پشت دیوار جایگاه ویژه ( VIP ) خبر  دادند و نوشتند: اخیرا یک اتفاق عجیب در بازسازی استادیوم آزادی رخ داد. کارگران برای تعمیر سکوی vip مجبور شدند یکی از دیوارها را بشکافند که بعد از شکافتن آن، متوجه 6 توالت پشت دیوار شدند که سال های سال بلا استفاده مانده بود!

حتما بخوانید :   دختران ژن خوب در استادیوم آزادی + عکس

برای پیگیری این موضوع  با مصطفی رهگذر، سرپرست روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفتگو کردیم و او در این باره بیان کرد: پشت جایگاه VIP ، قسمتی وجود داشته که از آن به عنوان انبار استفاده می شده اما چون سنگ بوده، این قابلیت وجود داشته که از آن به عنوان سرویس بهداشتی استفاده شود.  با بازسازی که انجام شده، قرار است از آن به عنوان سرویس بهداشتی جایگاه VIP استفاده کرد.

او افزود: آن عکسی که من دیدم و منتشر شده مربوط به این قسمت نیست و در جایگاه وی آی پی با توجه به اینکه مهمانان خارجی برای تماشای دیدار به ایران می آیند، تغییراتی ایجاد شده و پس از ترمیم و بازسازی، قرار است از پشت این جایگاه که در گذشته انبار بوده، برای سرویس استفاده کرد.

گفتنی است، دیدار برگشت تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در چارچوب دیدار برگشت فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، روز شنبه ۱۹ آبان، از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

حتما بخوانید :   حضور دختر برانکو در ورزشگاه آزادی

اظهارات سرپرست روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور درباره ترمیم و بازسازی ورزشگاه آزادی

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *