سونیا بیطوشی نماینده ایران در مسابقات ملکه زیبایی 2017! عکس

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    سونیا بیطوشی ملکه زیبایی ایران در سال 2017 دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در مراسم ملکه زیبایی سال 2017 شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار ملکه زیبایی امسال 2017 دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا ملکه […]

سونیا بیطوشی نماینده ایران در مسابقات ملکه زیبایی 2017! عکس

ایران در سال 2017

دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در مراسم ملکه سال 2017 شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار ملکه امسال 2017 دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا شود.

سونیا بیطوشی، طراح کرد ایرانی مد و لباس، می گوید می خواهد به عنوان نماینده ایران در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.
سونیا بیطوشی در رقابت های دختر شایسته 2016

سونیا بیطوشی در رقابت های دختر شایسته 2016

 

بخش انگلیسی پایگاه خبری کردی «رووداو» روز چهارشنبه در گزارشی از اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، با ذکر این مقدمه از قول خانم بیطوشی ایرانی نوشت «در انتخاب من به عنوان دختر شایسته ایران تردیدی نیست … همه ایرانی ها مرا به عنوان مالکه زیایی خود می بینند.»

حتما بخوانید   ملکه زیبایی جهان در مراسم گلدن گلوب 2017

اطلاعات فیس بوک خانم بیطوشی نشان می دهد او در شهر مهاباد از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی در ایران دبیرستان رفته و در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد این شهر درس خوانده است.

سونیا بیطوشی قرار است در رقابت های بین المللی دختر شایسته ۲۰۱۷ در ویتنام شرکت کند. او با بیان این که «از حمایت مردم کردستان و ایران برخوردار است و این موضوع به او انرژی و انگیزه می دهد،» ابراز امیدواری کرده است که به پیروزی برسد.
منبع: parsnaz.ir

 

منبع :

  • بازدید : 27 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 14 دی 95

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات