سگ وحشی صورت زن بینوا را درید + تصاویر +16
Iran16 جمعه 1 بهمن 1395

سگ وحشی صورت زن بینوا را درید + تصاویر +16


شهادت اتش نشان

حمله سگ به انسان , سگ , حمله سگ , دریدن صورت
سگ همسایه به طرز وحشیانه ای به سمت زن بینوا حمله کرد ، چنگال و دندان های تیز سگ وحشی در یک حادثه ای هولناک گوشت صورت قربانی را درید.

زخمی شدن هولناک صورت یک با دندان های سگ همسایه :

“سیلویا بالی ” 60 ساله برای انجام جراحی اورژانسی به اتاق عمل برده شد تا صورت نابود شده اش که با دندان های سگ وحشی همسایه درمان شود.

حمله سگ به یک زن

جراحت شدید صورت یک زن بعد از حمله سگ

بر اساس دیلی میل در اثر حمله یک سگ از نژاد آکیتا ژاپنی ی یک زن به شدت مجروح شد . به قدرت زیاد سگ ، سیلویا قادر به فرار نبود و همینطور توانایی دفع حیوان وحشی را نیز نداشت به همین دقایقی را در درگیری با سگ به طرز وحشتناکی سپری کرده بود تا اینکه دخترش “لین” برای نجات او فرا رسید و توانست جان مادرش را نجات دهد .

این حادثه زمانی رخ داد که سیلویا بعد از بازگشت از مراسم خاکسپاری یکی از آشنایانش به خانه همسایه اش رفته بود ، بعد از یک گفتگوی کوتاه با خانم همسایه سیلیوا قصد داشت به منزل خودش بازگردد که مقابل درب خانه مورد حمله سگ قرار گرفت . سگ وحشی ابتدا با چنگال هایش و سپس با دندان ها به صورت او حمله ور شد .

با فریادهای ناتوان زن 60 ساله و صداهای وحشتناک سگ بالاخره سیلیوا برای کمک رسیده و مادرش را از چنگ حیوان وحشی نجات می دهد.

نیروهای اورژانس به سرعت می رسند اما شدت خونریزی و جراحت به قدری شدید بوده است که بلافاصله او را برای جراحی به بیمارستان منتقل می کنند.

تکه تکه شدن گوشت صورت

تکه تکه شدن گوشت صورت زن 60 ساله با دندان های سگ وحشی

پزشکان بعد از درمان موقت صورت زن مجروح با 13 بخیه او را برای جراحی های بعدی اماده می سازند چرا که شدت جراحات به قدری زیاد بوده است که او هم اکنون با یک لوله تغذیه می کند و حتی قادر به فک و لبهای خود نیست.

سگ وحشی صورت زن بینوا را درید + +16

25
منبع : گروه ترجمه نمناک
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر