شورشیان سوریه: ژنرال سلیمانی را شهید کردیم!
Iran16 جمعه 1 بهمن 1395

شورشیان سوریه: ژنرال سلیمانی را شهید کردیم!سردار سلیمانی شورشیان سوریه: ژنرال سلیمانی را شهید کردیم!
ادعای کذب رسانه صهیونیستی؛
شورشیان : ژنرال سلیمانی را شهید کردیم!
یک منبع مطلع در سپاه پاسداران در واکنش به این ادعا گفت که دبکا فایل آرزوی خود را به شکل درآورده است!

به سرویس سیاسی جام نیـوز، پایگاه اطلاعاتی نظامی رژیم صهیونیستی، دبکا فایل (debka) در خبری مضحک مدعی شد که شورشیان تروریست سوریه سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در سوریه به رسانده است!

در این خبر که بصورت فوری نیز در این سایت منتشر شد، آمده است «شورشیان سوری مدعی شدند که بامداد یکشنبه، ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای قدس در حمله‌ای به شرق حلب توسط آنها کشته شد!»

دبکا نحوه به وقوع پیوستن این آرزوی دست نیافتنی را اینگونه بهم می‌بافد «آنها می‌گویند که کاروان حامل وی را پس از رهگیری توسط یک موشک تاو ضد تانک هدف قرار دادند که سه فرمانده دیگر به همراه وی به شهادت رسیدند! این خبر هنوز از سوی هیچ منبعی تایید نشده است.»

 

این پایگاه خبری که همکاری تنگاتنگی با سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی رژیم اشغالگر قدس دارد، مدعی شد که اگر این خبر تایید شود، مهمترین پیروزی شورشیان تروریست سوریه بحساب خواهد آمد؛ کسانی که غرب با نام کاریکاتوری “مخالفین میانه‌رو” از آنها یاد می‌کند.

 

یک منبع مطلع در سپاه پاسداران با تکذیب این خبر خاطر نشان کرد که بنگاههای سخن پراکنی رژیم صهیونیستی هراز چندگاهی آرزوهای خود را در قالب خبر در رسانه هایشان منتشر می کنند و این ادعا، ادعای نیست.

 

البته این اولین بار نیست که چنین اکاذیبی درمورد این سردار رشید انقلاب اسلامی و پاسدار ولایت منتشر می‌شود، بعنوان مثال العربیه درحالی که هنوز چند از آغاز بحران سوریه نگذشته بود بازهم به نقل از صهیونیست از احتمال کشته شدن سردار سلیمانی در دمشق خبر داد!

 

 

 

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر