خانه / اخبار / حوادث / شوهرم سفر رفته بود، پسرهمسایه نیمه شب از بالکن به اتاقم آمد و!!!
مهره مار اصل

شوهرم سفر رفته بود، پسرهمسایه نیمه شب از بالکن به اتاقم آمد و!!!

زن شوهردارکه شبانه در اتاق خوابش از سوی پسرهمسایه غافلگیر شده بود خواستار مجازات شد.

شوهر این زن بخاطر بیماری پدرش به شهرشان سفر کرده بود و پسر همسایه می دانست نازنین تنها است.

شوهرم سفر رفته بود، پسرهمسایه نیمه شب از بالکن به اتاقم آمد و!!!

در این پرونده زنی گریان به مراجعه کرد و از سرنوشت تلخ خودش پرده برداشت وی گفت: 2  سالی است که ازدواج کرده ام و از 6 ماه پیش بخاطر کار یعقوب به تهران آمدیم.

وی افزود: مازندگی خوبی داشتیم و راضی بودیم ای اجاره کرده و من با زن همسایه دیوار به دیوار در طبقه سوم ساختمان رابطه دوستی برقرار کردم و به شان رفت و آمد داشتم.

نازنین ادامه داد: فاطمه خانم پسر جوانی به نام مسعود دارد که با هم احوالپرسی داشتیم و بعضی وقت ها او برایم چیزهایی می خرید تا اینکه شوهرم بخاطر مریضی پدرش به شهرمان رفت و چون در ماشین آنها جا کم بود من تنها ماندم.

این زن گریان گفت: تا ساعت 9 شب فاطمه خانم در خانه ما بود تا اینکه رفت من مشغول کار و تماشای تلویزیون شده و ساعت 11 شب به اتاق خواب رفتم و خوابیدم.

حتما بخوانید :   رابطه جنسی زوج جوان جلوی چشمان مردم! (+تصاویر)

وی افزود: هنوز در خواب و بیداری بودم که احساس کردم سایه ای بالای سرم است ابتدا تصور کردم یعقوب است اما وقتی بیدار شدم دیدم مسعود پسر همسایه در اتاق خوابم ایستاده خواستم داد بزنم که جلوی دهانم را محکم چسبید و با چاقو تهدید کرد اگر حرفی بزنم او مرا خواهد کشت خیلی ترسیدم و آن شب به من کرد او بعد فیلم من و خودش را که با موبایل گرفته بود نشانم داد البته خودش در فیلم دیده نمی شد و تهدیدم کرد اگر به خواسته اش تن ندهم آبرویم را خواهد برد با التماس خواستم دست از سرم بردارد اما او اعتنایی نکرد.

نازنین گفت: حدود یک ماه هرچه می گفت گوش می کردم تا اینکه دیدم ام را ویران کرده و شوهرم پی به رفتارهای مرموزم برده است هرچه التماس کردم فایده ای نداشت و تصمیم گرفتم شکایت کنم و چاره ای جز طلاق از یعقوب هم ندارم.

حتما بخوانید :   تجاوز جنسی 4 نفره به مدیر عامل و منشی شرکت

با این ادعا ها با دستور بازپرس پرونده مسعود بازداشت شد و در بازجویی ها گفت: نازنین دوست مادرم بود البته تفاوت سنی زیادی داشتند هروقت به خانه ما می آمد و اورا می دیدم وسوسه می شدم تا اینکه شنیدم شوهرش به سفر رفته و او شب تنها است.

وی افزود: بین بالکن خانه ما که به اتاق خوابم راه دارد تا بالکن آنها فقط یک آجر فاصله دارد من نیمه شب خودم را به اتاق خواب نازنین رساندم و….

بنابه این گزارش، متجاوز با دستور قضایی روانه زندان شد.

مهره مار اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *