ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / شکایت بازیگر زن ایرانی بخاطر تجاوز جنسی همکارش
شکایت بازیگر زن ایرانی بخاطر تجاوز جنسی همکارش

شکایت بازیگر زن ایرانی بخاطر تجاوز جنسی همکارش

شکایت بخاطر جنسی همکارش

 

به گزارش ایران 16 همکار مشهور کشورمان باعث شکایت این خانم شد . حکم این ماجرای جنجالی و خبرساز که سوژه رسانه ها شده است سرانجام در دادگاه اعلام شد . در پی شکایت یکی از مشهور کشورمان از یکی از همکارانش ، حکم شلاق برای مرد متجاوز بریده شد . دیوان عالی کشور حکم شلاق هنرپیشه جوانی را که به تعرض به همکارش متهم شده ‌بود، تأیید کرده است.

 

در مسافرت او به من تعرض کرد…

 

یک سال قبل زنی جوان به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی همکارش مورد آزار و اذیت قرار گرفته ‌است. این زن در توضیح آنچه اتفاق افتاده ‌بود، گفت:

 

من و همکارم در یک نمایش نقش زوجی را بازی می‌کردیم و ارتباط نزدیک بین ما باعث شد همکارم به من علاقه‌مند شود و این موضوع را به من بگوید. اوایل ارتباط ما فقط تلفنی بود، مدتی بعد به من گفت قصد دارد با من ازدواج کند؛ چون فکر می‌کند خوب مرا شناخته و می‌توانیم زوج خوبی باشیم.

داغ خفن :   بازیگر زن کشورمان عکس همسر سابقش را منتشر کرد! عکس

 

بعد هم دعوتم کرد با هم به یک مسافرت برویم، من هم قبول کردم. از نظر من، ما نامزد بودیم؛ در مسافرت او به من تعرض کرد و بعد هم به من گفت ناراحت نباش؛ چون قصد دارم با تو ازدواج کنم اما چند روز بعد بی‌محلی‌‌هایش را شروع کرد و بعد هم گفت پشیمان شده ‌است و من آن زنی نیستم که او می‌خواهد. بعد از این ماجرا بود که تصمیم گرفتم شکایت کنم و موضوع را به دادگاه بکشانم.

 

مرد هنرپیشه با شکایت این زن بازداشت و تحقیقات از وی آغاز شد.

 

پسر جوان گفت:

من قبول دارم با هم ارتباط داشتیم اما در این ارتباط هیچ زوری در کار نبود. من اصلا نمی‌خواستم همکارم را وادار به کنم و البته ارتباطی هم که ما داشتیم ارتباط تلفنی و در حد بیرون‌رفتن بود و من گفته‌هایش را قبول ندارم.

 

او درباره وعده ازدواج به ایرانی هم گفت:

 

این تصوری بود که اشتباهی برای این خانم به وجود آمد؛ البته من ابتدا به او ابراز علاقه کردم اما بعد متوجه شدم این زن کسی نیست که من خیلی دوستش داشته ‌باشم و بخواهم با او کنم و خصوصیات اخلاقی ما با هم یکی نیست؛ به‌همین‌خاطر هم به او گفتم که نمی‌خواهم با او ازدواج کنم و بهتر است به دنبال خودش باشد.

داغ خفن :   نامزدی پسر ستاره فوتبال با بازیگر زن سرشناس بزرگتر از خودش!

 

این برای انتقام‌گیری از من دست به این کار زده‌ است. با تکمیل تحقیقات، شاکی و متهم در دادگاه حاضر شدند و گفته‌های خود را در جلسه رسیدگی مطرح کردند. با پایان جلسه هیأت قضات وارد شور شدند و پسر هنرپیشه را در ارتباط نامشروع مجرم شناختند و به 99 ضربه شلاق محکوم کردند. این رأی که از سوی دادگاه کیفری استان تهران صادر شده‌ بود، در شعبه پنجم دیوان عالی کشور تأیید شد.

شکایت بازیگر زن ایرانی بخاطر تجاوز جنسی همکارش

سارا بعد از ازدواج با مردان خانواده شوهرش همخواب شد

سارا بعد از ازدواج با مردان خانواده شوهرش همخواب شد