شکنجه بیرحمانه با قلاب قصابی در زندان داعش شد
Iran16 سه شنبه 5 بهمن 1395

شکنجه بیرحمانه با قلاب قصابی در زندان داعش شد


شهادت اتش نشان

قلاب قصابی و ابزار وحشتناک شکنجه در زندان های داعشی و استفاده از قلاب قصابی برای اسیران داعش در عراق
به گزارش یکی از روزنامه های انگلیسی نیروهای گروهک تروریستی داعش از قلاب قصابی به عنوان ابزار شکنجه برای زندانیان استفاده می کنند.

قلاب قصابی ابزار شکنجه توسط داعشی ها

روزنامه انگلیسی «تایمز» اخیرا گزارشی از مشاهدات خبرنگار خود در زندان های داعش و ابزارهای شکنجه این گروه تروریستی در شهر فلوجه منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش، کاترین فیلیپ خبرنگار اعزامی تایمز به فلوجه در گزارشی درباره ساختمان دادگاه شرعی داعش که محل محاکمه متهمان بوده است، می گوید:«یکی از اتاق ها پر از قفس های آهنی بود. مساحت یکی از آن ها سه قدم در دو قدم بود. اولین نیروهای عراقی که به فلوجه وارد شده بودند، در یکی از این قفس ها جسد یکی از زندانیان را پیدا کرده بودند که عناصر داعش هنگام فرار او را به حال خود رها کرده بودند».

فیلیپ اتاق دیگری را که ویژه زندان زنان بوده است اینگونه توصیف می کند:«پرونده های یافت شده در زندان منطقه نزال فلوجه نشان می دهد که سلول های زندان برای بازداشت زنانی استفاده شده که از با عناصر داعش خودداری کرده اند».

گزارشگر تایمز می افزاید:«در زندان دیگری در منطقه معلمان برخی ابزارهای شکنجه داعش کشف شد، مانند قلاب ها و زنجیرهایی برای آویختن زندانیان از پا و باتریهای ماشین و کابل هایی که برای وارد کردن شوک الکتریکی به زندانیان استفاده می شد.

شکنجه بیرحمانه با قلاب قصابی در زندان داعش شد

منبع : العالم
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر