خانه / اخبار / حوادث / شیطان متجاوز به 6 دختر در کرج اعدام شد
مهره مار اصل
متجاوز

شیطان متجاوز به 6 دختر در کرج اعدام شد

جنسی شیطان به 6 در کرج که اعدام شد

کرجی که به 6 زن کرده بود به دار مجازات آویخته شد تا درس عبرتی باشد برای بقیه تا دنبال هوس رانی نباشند. پسری که شش زن را مورد تجاوز قرار داده بود، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.فرهاد پسر جوانی که درسال 1394 با یکی از دوستانش به نام سعید، 15 زن را ربوده بود، در زندان رجایی‌ شهر کرج اعدام شد.

 

فرهاد با پراید نقره‌ای رنگ، 15 زن و دختر را در تهران ربوده‌ و انها رابه بیابان های حاشیه‌ شهر کشانده بود.فرهاد دراین پرونده‌ها، شش زن و دختر را مورد تجاوز قرار داده که به اتهام ۱۵ فقره آدم‌ ربایی، سرقت مقرون به اذیت، ایراد ضرب و جرح عمدی و تجاوز در دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شده بود.

 

حکم اعدام فرهاد که در شعبه 28 دیوان عالی کشور تأیید شده بود چند روز قبل در زندان رجایی‌ شهر کرج با حضور محمد شهریاری؛ سرپرست دادسرای امور جنایی و معاون دادستان تهران به اجرا درآمد و وی به سزای اعمال ننگینش رسید.

 

اما در حادثه ای دیگر راننده‌ای هنگام عبور از یکی از محله‌های ملارد با مشاهده زنی که بی‌هوش کنار جوی آب افتاده بود به یاری او شتافت و موضوع رابه خبر داد. با حضور ماموران در محل حادثه، زن بی‌هوش به بیمارستان منتقل و مداوای وی توسط پزشکان آغاز شد. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ملارد، تحقیقات پلیسی برای رازگشایی از این حادثه آغاز شد.

 

دام شیطانی 6 مرد برای زن

چند ساعت پس از حادثه، ماموران با حضور در بیمارستان و تحقیق از زن جوان متوجه شدند وی هنگام بازگشت به خانه‌اش، از سوی یک راننده ربوده شده و سپس در دام شیطانی او و 5 مرد دیگر گرفتار شده است و متهمان اموال وی راهم سرقت کرده‌اند.

 

با اطلاعات به دست آمده از شاکی، چهر‌ه‌نگاری رایانه‌ای از مردان شرور صورت گرفت و مشخصات 2 خودروی پراید نقره‌ای و سفید رنگ متهمان شرور در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت ودر حالیکه تحقیق دراین باره ادامه داشت، یکی از خودرو های متهمان که بدون سرنشین رها شده بود، کشف و توقیف شد.

حتما بخوانید :   همخوابی همسر این مرد و دوست صمیمی اش 

 

دستگیری اولین مرد شرور

ماموران اداره آگاهی ملارد در مرحله بعدی با کمک زن شاکی موفق شدند، کانکسی‌که او را مورد اذیت و اذیت قرار داده بودند در میدان صیادشیرازی شناسایی و با هماهنگی قضایی یک مرد افغان راکه دراین محل ساکن بود دستگیر کنند.

 

با انتقال مرد افغان به پلیس آگاهی، وی بازجویی شد و ادعا کرد ماموران او را اشتباه دستگیر کرده‌اند و با زن شاکی آشنایی ندارد. به این ترتیب زن جوان ـ شاکی ـ در مواجهه حضوری با مرد متهم و با شناسایی‌اش او را بعنوان یکی از مردان آزارگر معرفی کرد.

 

با مشخص شدن این موضوع متهم دوباره بازجویی شد و اعتراف کرد زن جوان را مورد اذیت و اذیت قرار داده است. در پی اعتراف مرد افغان، جستجوها برای دستگیری دیگر اعضای فراری این باند ادامه داشت تا این‌که ماموران در بررسی از سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی متوجه شدند خودروی به جا مانده از مردان شرور، متعلق به مردی است

 

که در تهران زندگی میکند. بنابر این، با احضار مالک ماشین به پلیس آگاهی معلوم شد، وی ماشین رابه یک معتاد کارتن خواب به نام آیدین فروخته است.بنابر این با احتمال این‌که آیدین یکی از همان متهمان فراری است، پاتوق‌های احتمالی‌اش را تحت نظر قرار دادند و وی در تهران دستگیر شد. با انتقال متهم به پلیس آگاهی وی در مواجهه حضوری با شاکی و دیگر متهم پرونده به اذیت و اذیت شاکی همراه 4 همدستش اعتراف کرد.

 

اعتراف سرکرده باند

مرد شرور در اظهاراتش به پلیس گفت: چندبار به اتهام شرارت و خرید و فروش موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده‌ام. چندی پیش با آزادی از زندان دوباره به یک کمپ ترک اعتیاد رفتم و همان‌جا 4 نفر از دوستانم راکه به کمپ معاشرت داشتند، دیدم.

 

چند شب پیش از حادثه طبق توافق با همدستانم قرار شد زنی را ربوده و پس از اذیت و اذیت از ‌اش اخاذی کنیم. به این ترتیب شب حادثه زن جوان ـ شاکی ـ را بعنوان مسافر دربستی از میدان گل‌های شهر سوار کردم ودر میانه راه قصد ربودن او را داشتم که با تغییر مسیرم او متوجه شد و با شکستن شیشه ماشین خودرا بیرون انداخت و فرار کرد.

حتما بخوانید :   عکسهای لورفته دیده نشده بازیگران و هنرمندان ایرانی (96)

 

سرکرده باند با اشاره به شب حادثه گفت: در همین موقع با دوستانم تماس گرفته و آن ها که در همان حوالی بودند، زن نجات یافته را تعقیب و با سد راهش او را بار دیگر ربوده و با انتقال به بیابان‌های شهر مورد اذیت و اذیت قرار دادیم.

 

پس از سرقت پول، طلا و گوشی تلفن همراه با انتقال زن ربوده شده به یک کانکس که مقابل باغ متروکه منتهی به یک کارگاه مبل‌سازی بود، او را در اختیار دیگر از همدستانم و یک مرد افغان گذاشته و آن ها نیز او را مورد اذیت و اذیت قرار دادند.

 

در پی اعتراف تکان‌دهنده سرکرده باند که یک جوان 25 است، 2 نفر از همدستانش در اندیشه و 2 نفر دیگر در تهران شناسایی و دستگیر شدند و به همدستی دیگر متهمان در اذیت و اذیت شاکی اعتراف کردند.

 

بنابر این گزارش، اعضای این باند مخوف که همگی 20 تا 25 ساله‌اند، با قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس مسلمی، رئیس شعبه یک دادسرای ملارد روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از انها ادامه دارد.

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
بی حیایی

بی حیایی معلم با دانش آموز دختر در سوریه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *