خانه / عکس بازیگران / شیکترین مدل مانتو و پالتوهای “بهاره کیان افشار” + تصاویر
ایران16
 مهره مار اصل
بهاره کیان افشار , بهاره کیان افشار instagram , مانتوهای بازیگران , مانتوهای بازیگران زن ایرانی , مانتوهای بازیگران سینما , مانتوهای بازیگران در سال 95 , مانتوهای بازیگران معروف ایرانی , مدل مانتو بازیگران جشنواره فجر , جدیدترین پالتوهای زنانه , پالتو بازیگران ایرانی , مدل پالتو جلوباز , پالتو مجلسی , پالتو اسپرت دخترانه , مدل پالتو دانتل , مانتو جلوباز , مدل مانتو گیپور مجلسی , مانتو پاییزه جدید , مانتوهای بهاره کیان افشار , مدل مانتوهای ایرانی , مانتو تابستانی , مانتو تابستانی بازیگران زن ایرا
بهاره کیان افشار , بهاره کیان افشار instagram , مانتوهای بازیگران , مانتوهای بازیگران زن ایرانی , مانتوهای بازیگران سینما , مانتوهای بازیگران در سال 95 , مانتوهای بازیگران معروف ایرانی , مدل مانتو بازیگران جشنواره فجر , جدیدترین پالتوهای زنانه , پالتو بازیگران ایرانی , مدل پالتو جلوباز , پالتو مجلسی , پالتو اسپرت دخترانه , مدل پالتو دانتل , مانتو جلوباز , مدل مانتو گیپور مجلسی , مانتو پاییزه جدید , مانتوهای بهاره کیان افشار , مدل مانتوهای ایرانی , مانتو تابستانی , مانتو تابستانی بازیگران زن ایرا

شیکترین مدل مانتو و پالتوهای “بهاره کیان افشار” + تصاویر

بهاره کیان افشار و مدل پالتو و مانتوهای بازیگران مشهور زن ایرانی:

بازیگر نقش شادی در فیلم پرطرفدار کلاه پهلوی را که خوب میشناسید ، همان دختر خانم جوانی که با شیک پوشی و خوش لباسی اش عده ای از دختران جوان را به خود جذب کرده بود . بهاره کیان افشار را بیشتر در این سبک نقش ها می بینیم ، یک دختر جوان با جایگاهی مهم یا یک زن ثروتمند شیک پوش و از این قبیل نقش ها . شاید استایل و چهره او این ذهنیت را ایجاد کرده باشد اما باید قبول کرد که او در این دسته از نقش ها بهتر هنرنمایی می کند.

از نقش های بهاره خانم می گذریم و به مدل ، طرح و رنگبندی های مانتو و پالتوهای او می رسیم .

تنها تصاویری که ما را به زیباترین مدل پالتو و مانتوهای بهاره کیان افشار می رساند مثل بازیگران زن دیگر عکس هایی است که از او در جشنواره های فیلم فجر ، اکران ها و مراسم هنری مختلف در فضای مجازی منتشر شده است چرا که این بازیگر برخلاف برخی از همکارانش برای هیچ برند و مزون خاصی به عنوان مدلینگ تبلیغاتی فعالیت نمی کند پس تعداد مدلهای موجود تعداد نسبتا کمتری خواهند داشت اما به جرات یکی از سری های مفید این بخش از دنیای مد نمناک خواهد بود چرا که هر کدام از مدل های این بخش در نوع خود خاص و ویژه هستند.

بهاره کیان افشار

عکس زیبای بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

تصویر بهاره کیان افشار در اینستاگرام

عکس آتلیه ای

عکس اتلیه ای

بهاره کیان افشار

عکس آتلیه ای بهاره کیان افشار

عکس بهاره کیان افشار

عکس بهاره کیان افشار در فیلم کلاه پهلوی

مدل پالتو و مدل مانتوهای بهاره کیان افشار در جشنواره فیلم فجر:

جشنواره فجر شاید یکی از اصلی ترین مراسم برای دیده شدن پوشش خاص بازیگران زن و مرد ایرانی است برای همین ابتدا به سراغ این بخش می رویم . با یک عکس تقریبا قدیمی از بهاره کیان افشار آغاز می کنیم که در 31 امین دوره جشنواره فیلم فجر با یک مانتوی پاییزه دو تیکه آمده بود ، قسمت بالاتنه مشکی ساده و قسمت پایین تنه مانتو از پارچه چهارخانه بود.

مانتوی بهاره کیان افشار

مانتوی پاییزی بهاره کیان افشار

لباس های بهاره کیان افشار در جشنواره فیلم فجر امسال

سال 94 رنگ و سبک پوشش بهاره در عین سادگی و رعایت برخی از اصول شیک و جذاب بود. پالتوی آبی رنگ با پاپیون های مشکی ساتن در مقابل مانتو و سرآستین ها . استفاده از یراق باریک مشکی در سرشانه و درزهای کناری پالتو و دور آستین خرج کار یا همان تزیینات اصلی لباس خانم بازیگر در مراسم فرش قرمز برج میلاد بودند.

پالتوی شیک مجلسی

پالتوی بازیگر زن ایرانی

مدل پالتوی شیک مجلسی بهاره کیان افشار در جشنواره فجر

پالتوی شیک دیگری که در میان لباس های کیان افشار جلب توجه می کرد پالتوی کلاسیک و ساده گلبهی رنگ با دکمه های مشکی بود ، یک پالتوی اسپرت ساده ولی با دوخت الگو و برش دار که با ساتن کشی زیر پالتو فرم اصلی آن را حفظ کرده بود.

بهاره کیان افشار

پالتو بازیگر زن ایرانی

مدل پالتو اسپرت بهاره کیان افشار بازیگر مشهور ایرانی

پالتوی مجلسی خانم بازیگر شیک پوش که در این عکش م بینید یک پالتوی دو تیکه بود که لایه زیرین کاملا ساده و لایه رویی تا قسمت زیرکمر با پارچه مخمل مشکی و با یک یراق گل دار فوق العاده شیک تزیین شده بود . ایده ی این مانتو برای خانم هایی که علاقه مند به سبک های مجلسی و تزیین شده هستند مناسب است.

بهاره کیان افشار

 مدل پالتو مشکی مجلسی

مدل پالتو مشکی مجلسی بهاره کیان افشار

مدل پالتوی جلوباز بهاره کیان افشار با طرح سنتی

یکی دیگر از تصاویر منتشر شده از این بازیگر زن ایرانی و مدل پالتوی سنتی شیک . پالتوی زرد خردلی با یک چاپ کامل در پایین آن و یک نیمه چاپ روی سرآستین که بهاره خانم با شال طوسی ست کرده است . خلوتی طرح و حالت گشادی پالتو که با یقه آرشار بلند کامل شده است فضا را برای چاپ های سرتاسری و ریز در اطراف یقه و تنه باز کرده است.

 مانتو و پالتو شیک ایرانی

بهاره کیان افشار

مانتو و پالتو شیک ایرانی بهاره کیان افشار

مانتوی بهاره کیان افشار در اکران خیریه فیلم بارکد:

بهاره خانم در مراسم اکران فیلم بارکد یک ست ساده با کمی زرق و برق برای خود انتخاب کرده بود . یک مانتوی کوتاه با پارچه ی طرح دار که زمینه ای مات با گل های براق داشت که شاید همین براق بودن علت انتخاب شلوار و شال ساده بود. آستین های پف دار و برش عرضی روی کارور جلو هم از ویژگی های طراحی دوخت مانتوی خانم بازیگر در این مراسم بود.

بهاره کیان افشار

 بهاره کیان افشار در اکران

بهاره کیان افشار در اکران فیلم بارکد

مدل پالتو و مانتوهای مجلسی دانتل دار بهاره کیان افشار:

یک سری از پالتو و مانتوهای کیان افشار با استفاده از پارچه های توری دانتل و گیپور تزیین شده اند که در رده مانتوهای مجلسی دخترانه و زنانه قرار می گیرند . تصویر اول یک مانتو پالتوی کلاسیک طوسی است که روی سرشانه تا قسمت 1/3 آستین از یک لایه تور صورتی رنگ استفاده شده است.

پالتو مجلسی دانتل دار

پالتو مجلسی دانتل دار طوسی صورتی بهاره کیان افشار

یک مدل مانتوی جلوباز دانتل دار دیگر، مانتوی زرد رنگ با تور گیپور سفید که روی آستین و کناره های تنه دوخته شده است . این مدل مانتوی شیک بازیگر مشهور زن ایرانی برای اکثر خانم ها با سلیقه های مختلف مناسب است چون هم سبک مجلسی دارد و هم سادگی در طراحی آن جلوه خاصی بخشیده است.

 مانتو و پالتوی مجلسی

مانتو و پالتوی مجلسی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

مانتوی شیک بهاره کیان افشار مناسب سلیقه زنانه و دخترانه

بهاره کیان افشار باز هم از این مدل مانتو با کمی تفاوت پوشیده بود که حیف دانستیم از کنار ان بی تفاوت بگذریم . یک مانتوی بنفش یاسی آزاد با آستین های سرکش دار که روی تنه و قسمت جیب و درز روی آستین از تکه های توری بنفش رنگ که برای تزیین آن استفاده شده است. در ادامه چند تصویر از این مدل مانتو را برایتان آورده ایم که جزئیات اصلی ان را نشان می دهد و شما می توانید با درکنار هم گذاشت آنها طرح کلی را بدست آورید.

مانتوی شیک

مانتوی مجلسی

مانتوی بهاره کیان افشار

مانتوی شیک بهاره کیان افشار با خرج کار دانتل و تورهای بنفش

در ادامه تصاویر دیگری از شیکترین مدل پالتو و مدل مانتوهای بهاره کیان افشار بازیگر را مشاهده می کنید.

مانتو روزنامه ای

مدل مانتو روزنامه ای بهاره کیان افشار

مانتو پاییزه شیک

مانتو شیک پاییزه

مانتو شیک پاییزه بهاره کیان افشار

پالتو اسپرت کلاسیک

پالتو اسپرت کلاسیک بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

مانتو مشکی شیک

مانتو مشکی شیک بهاره کیان افشار

مانتو جلوباز تابستانی

مانتو شیک جیب دار

مانتو تابستانی

مانتو تابستانی آستر دار و جلوباز بهاره کیان افشار

پالتو اسپرت

پالتو اسپرت بهاره کیان افشار روی فرش قرمز جشنواره فجر

مانتو مشکی

مانتو مشکی و طرح دار بهاره کیان افشار

پالتو چهارخانه

مدل پالتو چهارخانه بهاره کیان افشار

تیپ شیک بهاره کیان افشار

تیپ شیک و اسپرت بهاره کیان افشار

شیکترین مدل مانتو و پالتوهای بهاره کیان افشار + تصاویر

منبع : دنیای مد نمناک
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

X بستن تبليغات