خانه / سبک زندگی / دنیای مد / مدگرایی و مدل لباس / طراح لباس مانتو های نیکی کریمی چه کسی است؟
مهره مار اصل
طراح لباس, مدل مانتو, نیکی کریمی, طراح لباس نیکی کریمی, زریر دیزاین, زریر دیزاین طراح لباس نیکی کریمی, مدل مانتو های زریر دیزاین

طراح لباس مانتو های نیکی کریمی چه کسی است؟

گروه طراحی مد و لباس زریر در سال ۱۳۸۱ توسط سه نفر از فارغ التحصیلان رشته مهندسی نساجی دانشگاه امیر کبیر ( پلی تکنیک تهران ) شکل گرفت. رعنا مدبر ، غزل ترکی شریف آبادی و روناک فانی با راهنمایی استاد گرانقدر آقای مهندس مظاهری که تجربه سالیان تدریس و تحقیق را در اختیارشان قرار داده بود ، پای در عرصه طراحی لباس و مد گذاشتند. بنیانگذاران گروه زریر با برخورداری از دانش مهندسی نساجی ، شناخت دقیق انواع پارچه و رنگ ، روشهای گوناگون رنگرزی ، چاپ و تکمیل ، در کنار بهره گیری از دوره های متعدد طراحی لباس ، نقطه تمرکز خود را بر نوآوری قرار دادند.

هدف زریر ، اضافه کردن هنر و خلاقیت به تن پوشهای روزمره ، تلفیق رنگ و طرح و فرهنگ ایرانی با الگوهای مدرن به منظور تسهیل در استفاده و ایجاد یک برند ایرانی اما بین المللی در زمینه طراحی لباس می باشد. در زریر هر تن پوش به صورت جداگانه طراحی ، دوخته و چاپ می شود و به این ترتیب با ویژگی های یکتای خود ، از دیگر قطه ها متفاوت است . با پشتکار و جدیت و بعد از برگزاری بیش از ۳۰ نمایشگاه ، امروز زریر مفتخر است که انتخاب اول هزاران مشتری وفادار و پیگیر ، گروه های معتبر موسیقی ، هنرپیشگان سینما و تلویزیون ، شرکت ها و آژانس های هواپیمایی می باشد. زریر نام گیاهی است که در رنگرزی سنتی ایرانی برای تولید رنگ زرد از آن استفاده می شد.

حتما بخوانید :   جوایز جهانی بازیگران ایرانی، از شهاب حسینی تا نیکی کریمی

 

طراحی شده زریر دیزاین برای نیکی شماره 1

niki-karimi-zarir-design.JPG

 

 

مانتو طراحی شده زریر دیزاین برای نیکی کریمی – عکس شماره 2

 

niki-karimi-zarir-design02.JPG

 
منبع : zarirdesign.com / صفحه شخصی نیکی کریمی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *