طلاق جورج کلونی و همسر جدیدش به این زودی !!

تبلیغات

مطالب مرتبط

طلاق جورج کلونی و همسر جدیدش به این زودی !!

جورج کلونی و همسر جدیدش , جورج کلونی و همسر جدیدش , امل علم الدین

جورج کلونی و همسر جدیدش خانم امل علم بعد از خبر ساز شدن برای داشتن مجلل ترین و هزینه ترین جشن ازدواج تاریخ حالا بعد از تنها 3 ماه زندگی مشترک خبرهایی از دعواها و  جدایی شان به گوش می رسد.

جورج کلونی و امل علم الدین بعد از تنها سه ماه زندگی انگار سرو صدای جدایی شان به گوش می رسد که از زبان آشنایان و دوستان صمیمی شان در مجله لایف منتشر شده است.

جروج کلونی و علم الدین از آنجا که پیداست مشکلاتی دارند که اجازه نخواهد داد تا زندگی آنها که شروعی پرسروصدا داشت زیاد طول بکشد. دوستان و اقوام نزدیک این زوج در رابطه با دعواها و بحث های آنها پشت درهای بسته صحبت می کنند و به نوشته ی لایف استایل این منبع معتبر که اجازه ی انتشار نامش را نداده است می گوید بارها صدای دعواهای جروج کلونی و همسرش را شنیده ام و من و تعدادی از دوستان دیگر این زوج نگران از هم پاشیدن زندگی انها هستیم. جالب است که جروج کلونی و همسرش موضوع بارداری و بچه را شایعه دانسته اند و زمانی که از انها در رابطه با مشکلات و دعواهایشان سئوال شده است به طور محکم این مسئله را رد کرده اند و آن را شایعه ای از طرف حسودانشان دانسته اند.

طلاق جورج کلونی و همسرش

 

اما موضوع جدایی جورج کلونی از همسرش با توجه به سابقه ی او در ازدواج ها و جدایی های قبلی اش زیاد دور از انتظار نیست اما آن همه تشریفات و برگزاری جشن عروسی که پرخرج و زرق و برق تر از جشن عروسی شاهزادگان بود به نظر نمی رسید که به این زودی حرف و حدیث ها را به دنبال داشته باشد.

جورج کلونی و همسر جدیدش به این زودی !!

منبع : نمناک

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار روی بنر زیر کلیک کنید

عکس لختی عکس لختی دانلود-سریال-عاشقانه

تخفیفان

نظرات


X بستن تبليغات
X بستن تبليغات