ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / عباس جدیدی رضا رشیدپور را دور زد! + ویدیو پاسخ تند رشیدپور به وی
خرید-مهره-مار-اصل
عباس جدیدی رضا رشیدپور را دور زد! + ویدیو پاسخ تند رشیدپور به وی

عباس جدیدی رضا رشیدپور را دور زد! + ویدیو پاسخ تند رشیدپور به وی

به برنامه رضا رشیدپور نیامد

حاضر نشدن عباس جدیدی در برنامه «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور حاشیه‌ها در مورد این کشتی‌گیر و عضو شورای شهر را تداوم بخشید.

رضا رشیدپور در برنامه روز دوشنبه هفدهم آبان ماه اعلام کرد قرار بر حضور عباس جدیدی در این برنامه بوده، اما این حضور منتفی شده است. ماجرا از قول رشیدپور به این ترتیب روایت شد که گویا جدیدی از او درخواست کرده ابتدا سئوال‌هایی که قرار است از او در طول برنامه پرسیده شود در اختیارش قرار بگیرد. پاسخ رشیدپور به این درخواست این بوده که روال برنامه چنین نیست و سئوالات از قبل در اختیار مهمان‌ها قرار نمی‌گیرد.

ساعاتی قبل از شروع برنامه روز دوشنبه، موبایل جدیدی از دسترس خارج می‌شود و از سوی او چنین اعلام می‌شود که دلیل حاضر نبودن او در برنامه بیماری عنوان شود.
پاسخ رشیدپور به این وضعیت هم این بود که در برنامه اعلام می‌کند، حاضر نیست به مخاطبان دروغ بگوید.

حتما بخوانید :   هدیه پهلوان عباس جدیدی به امیر تتلو ؛ عکس

 

 

 

عکسی که جدیدی در آخرین روزهای حیات زنده‌یاد منصور پورحیدری از خود و این فوتبالیست قدیمی منتشر کرد، انتقادهای گسترده‌ای را در شبکه‌های مجازی به همراه داشته است. حالا با حاضر نشدن جدیدی در برنامه «حالا خورشید» و روایت ماجرا از سوی رشیدپور به نظر می‌رسد همچنان این حاشیه‌ها ادامه بیابد.

این در شرایطی رخ داد که جدیدی شب قبل روی خط تلفن برنامه «تهران 20» حضور پیدا کرد و به سئوالات هیراد حاتمی مجری برنامه در مورد حاشیه‌های عکسی که با زنده‌یاد پورحیدری انداخته بود پاسخ داد. جدیدی در این برنامه چنین عنوان کرد که زمان حیات این فوتبالیست باسابقه به دلیل بیماری او رنج می‌برده و حالا بعد از درگذشت پورحیدری از زخم زبان‌ها در عذاب است.

منبع : khabaronline.ir

عباس جدیدی,هدیه عباس جدیدی به تتلو,عکس امیر تتلو کنار عباس جدیدی,بیوگرافی عباس جدیدی,عباس جدیدی کشتی گیر,شال پهلوانی تتلو

هدیه پهلوان عباس جدیدی به امیر تتلو ؛ عکس