عملیات شبانه پلیس تهران در دره فرحزاد/ یورش ماموران به خانه 33 قاچاقچی معروف رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 700 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سال جاری در پایتخت خبر داد و گفت: چهار فروشنده اصلی و معروف دره فرحزاد شب گذشته دستگیر شدند. سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه […]

عملیات شبانه پلیس تهران در دره فرحزاد/ یورش ماموران به خانه 33 قاچاقچی

عملیات شبانه پلیس تهران در دره فرحزاد/ یورش ماموران به خانه 33 قاچاقچی معروف

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بزرگ از کشف 700 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سال جاری در خبر داد و گفت: چهار فروشنده اصلی و معروف دره فرحزاد شب گذشته شدند.
عملیات شبانه پلیس پایتخت در دره فرحزاد/ یورش ماموران به خانه 33 قاچاقچی معروفسرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر  تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران با اشاره به عملیات‌های انجام گرفته از ابتدای سال توسط این پلیس اظهارکرد: بیش از 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی این مدت کشف شد که بیشترین مواد مکشوفه از نوع تریاک بوده است.
وی با اشاره به رصد شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: طی عملیات شبانه پلیس در دره فرحزاد موفق به دستگیری چهار فروشنده اصلی و معروف مواد مخدر در پایتخت شدیم.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد:طی اجرای طرحی روز گذشته نیز تمام نقاط آلوده تهران توسط پلیس پاکسازی شد و 72 فروشنده و توزیع کننده اصلی که سرشبکه بودند دستگیر شدند.
بخشنده بیان داشت: پلیس در این طرح پاکسازی مناطق آلوده طی روز گذشته نیز با 33 حکم قضایی وارد منزل برخی فروشنده‌های مواد مخدر شده و آنها را دستگیر کرد.
وی خاطر نشان کرد: 47 نقطه آلوده به مواد مخدر در سطح پایتخت وجود دارد که پلیس مبارزه با مواد مخدر مستمرا طرح‌های خود را برای پاکسازی این نقاط انجام می‌دهد.
حتما بخوانید   عکس های دختران بد حجاب در جشن آب‌پاشی تهران

منبع :

  • بازدید : 83
  • بدون نظر
  • انتشار : 26 فروردین 94
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات