ایران16 / اخبار / اخبار ورزشی / عمل زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش
خرید-مهره-مار-اصل
عمل زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش

عمل زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش

بازیکن سابق عاشق دختری جوان شده و درخواست طلاق از همسرش را هم داده است!

اقدام زشت بازیکن سابق پرسپولیس و رابطه با یک دختر جوان

همین 2، 3 سال پیش بود که هواداران پرسپولیس او را یک صدا تشویق می کردند و او یکی از خوب های این تیم محبوب پایتخت بود. او که از یک تیم ریشه دار تهرانی به پرسپولیس آمده بود در خانواده ای نشده بود که وضع مالی خوبی داشته باشند. به سختی شده بود و با زحمت پولی را برای آینده پس انداز کرده بود.بازیکن پرسپولیس

بازیکن پرسپولیس

در تیمی که دایی با آن دو بار قهرمان جام حذفی شد یکی از فیکس ها بود ولی بعد از دایی مربیان بعدی خیلی به او اعتماد نکردند تا ناخواسته و برخلاف میل باطنی مجبور به جدایی از پرسپولیس گردد. این بازیکن جنوب شهری همه پس اندازش را صرف خرید سه واحد آپارتمان در منطقه غرب تهران کرد.

حتما بخوانید :   زندانی عروس برهنه کامل در این گودال در 8 ماه

 

بازیکن پرسپولیس

خیانت و رابطه با دختری جوان

در آن روزها همه چیز خوب بود و زندگی به آرامی سپری می شد ولی ناگهان همه چیز رنگ و بوی دیگری گرفت و حالا نزدیک به 6 ماه است که این آقای فوتبالیست رنگ خانه و همسرش را ندیده است!اطرافیانش می گویند او عاشق دختری جوان شده و درخواست طلاق از همسرش را هم داده ولی او که از این زندگی مشترک یک هم دارد برای برگشتن این آقای فوتبالیست به تمام آشناها رو انداخته و تلاش می کند تا او را به زندگی مشترک برگرداند،تلاشی که فعلا بیهوده بوده و نتیجه نداده است!

اقدام زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش

منبع : جام نیوز
فیلم / اقدام زشت مرد با دختر 15 ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت + تصاویر دوربین مدار بسته

فیلم / اقدام زشت مرد با دختر 15 ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت + تصاویر دوربین مدار بسته