خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / عمل عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس
مهره مار اصل
عمل عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

عمل عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

چینی بعد از مدتها کنجکاوی توانست معشوقه شوهرش را شناسایی کند تا انتقام سخت از او بگیرد ، این برای ادامه کارش بعداز درآوردن لباس هایش دست به کاری عجیب زد.

انتقام دردناک زن چینی از معشوقه شوهرش

شک داشتن به همسر و انتقام از معشوقه شوهر به روشی عجیب برای زن چینی دردسر ساز شد. معشوقه شوهر

معشوقه شوهر

Disgruntled Chinese woman runs over her husband’s lover and daughter and lies down naked in front of Ambulance to prevent them from being taken to a hospital

مرگ دردناک دختربچه4 ساله در جریان انتقام از معشوقه شوهر خیانتکار

“ژانگ شی”38 ساله معلم دبستان ابتدایی مدتی بود نسبت به رفتارهای همسرش مشکوک شده بود ،شکهای پایان ناپذیر زن اورا به زن همسایه رساند و تصمیم گرفت خیانت را با انتقامی سخت پاسخ دهد.

“ژاگ شی”در خیابان زمانی که زن همسایه به همراه 4 ساله اش در حال حرکت بودند نقشه انتقام خود را عملی کرد ،با سرعت سوار بر خودروی شخصی اش به سمت آنها حرکت کرده و مادر و بینوا را زیر گرفت .مردم برای کمک با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما زن خشمگین چینی نه تنها محل را ترک نکرد بلکه آنجا ماند تا مانع از امدادرسانی به زن همسایه و دخترش شود حدود یک ساعت بعد از تصادف آمبولانس اورژانس به آنجا رسید اما “ژانگگ برای آنکه اجازه ندهد امدادرسانان کار خود را انجام دهند در کمال تعجب حاضرین در صحنه تمامی لباس های خود را درآورده و به صورت برهنه جلوی آمبولانس دراز کشید .

همچنین بخوانید : تمامی مطالب در مورد به همسر

معشوقه شوهر

روش عجیب برای انتقام از معشوقه شوهر

پلیس حتی با تهدید و اسلحه هم نتوانست مانع از رفتار این زن چینی شود، تاخیر در امدادرسانی متاسفانه منجر به مرگ دختر بچه 4 ساله شد.دختر 4 ساله در اثر شدت جراحات وارده بعد از رسیدن به بیمارستان درگذشت و همین مسئله باعث شد این زن به عنوان یک قاتل بازداشت شود و پرونده ای برای این کار به دادگاه ارائه شود. او یک معلم است و خود دارای دو فرزند است. پلیس چین میگوید اگر قتل ثابت شود احتمالا او با مجازات مرگ روبرو خواهد بود.

حتما بخوانید :   سری جدید عکس بازیگران در شبکه‌های اجتماعی 29

کار عجیب زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس

 نمناک
مهره مار اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *