خانه / اخبار / سیاسی / عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)
مهره مار اصل

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهای لخت و عریان دونالد ()

همسر دونالد ترامپ سابقاً مدل بوده هست و عکسهای مستهجن و کاملا برهنه از وی موجود هست که در شان همسر رئیس جمهور امریکا نیست. ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات امریکا هست که جدیدا عکسهای زن لخت و برهنه دونالد ترامپ منتشر شده هست.عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

 

لخت ملانیا ترامپ بسیار برای این رییس جمهور وقت افسوس برانگیز بوده و دونالد ترامپ با مشاهده این عکسهای از زن لختش ابراز شرمندگی و ناراحتی کرده هست.عکس لخت ملانیا ترامپ که سال ها پیش بر روی مجله جنسی ویژه مردان «پلی بوی» منتشر شده بود برای کاندید ریاست جمهوری ایالات امریکا دونالد ترامپ ازدحام بزرگی را شروع کرده هست که دونالد ترامپ از عکسهای لخت ملانیا ترامپ ابراز ناراحتی نکرده هست.

 

ملانیا ترامپ Melania Trump همسر دونالد ترامپ Donald Trump کاندید ریاست جمهوری در قبل عکسهای کاملا لخت خود را در مجلات جنسی منتشر کرده بود که انتشار عکسهای مستهجن ملانیا ترامپ حملاتی به دونالد ترامپ را شروع کرده هست .

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ازدحام عکس لخت ملانیا ترامپ

به نقل از (اسپوتنیک): در ترین رسوایی (دونالد ترامپ) –نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا- و همسر او, روزنامه (نیویورک پست) کشور آمریکا, عکس هایی شرم‌آور را از (ملانیا ترامپ) که در پیروزی (دونالد ترامپ), بانوی اول قصر سفید خواهد شد, منتشر کرد.

حتما بخوانید :   ترفند های افزایش محبت بین زن و شوهر (بخش اول)

 

روزنامه (نیویورک پست) , پس از آنکه (ملانیا) به صورت کاملاً برهنه در یک مجله جنسی مرتبط با آقایان ظاهر شده هست, اظهارات ترامپ مبنی براینکه همسر اسلوونیایی او به زودی, بانوی همانند قصر سفید خواهد شد را به سخره گرفت.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

جنجال عکس برهنه ملانیا ترامپ

(روزنامه نیویورک پست) به عکسهای خصوصی همسر ترامپ دست پیدا کرده که تا به حال منتشر نشده هست. (آلیه دو پاسویل), عکاس ملانیا می‌گوید: (ملانیا, مدل بسیار زبردستی بود و از این که به صورت برهنه در عکس ظاهر شود, هیچگونه ابراز نارضایتی نکرد.)

 

به گزارش پارس ناز به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک پست: کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ, نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات امریکا در واکنش به انتشار عکس‌های برهنه و قدیمی ملانیا –همسر ترامپ– در نشریه آمریکایی نیویورک پست, از آن با عنوان (تجلی از بدن انسان) یاد کرد و اعلام کرد نامزد جمهوری‌خواه بابت انتشار این عکسهای در روزنامه نیویورک پست آشفته و غمگین نیست.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ملانیا ترامپ لخت و برهنه

جیسون میلر—مشاور ترامپ– با اشاره به این موضوع که عکس‌های منتشرشده مربوط به 20 سال قبل و پیش از آشنایی ملانیا و دونالد ترامپ بازمی‌گردد, به شبکه سی‌ان‌ان گفت: این عکس‌ها تجلی هنرمندانه از بدن انسان هست. چیزی شرم‌آور در مورد این عکس‌ها وجود ندارد. او زنی زیباست.

حتما بخوانید :   فعالیت چهره های سرشناس ایرانی در شبکه های اجتماعی

 

وی در جواب به این سئوال که آیا انتشار این عکسهای موجب ناراحتی ترامپ شده هست, گفت: نامزد حزب جمهوری‌خواه تمرکز خود را بر امور کشوری گذاشته هست چیزی که کاملاً مورد نیاز هست.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ازدحام عکس برهنه ملانیا ترامپ

در ماه مارس «اسفند سال 94», دونالد ترامپ عکس از (هایدی) همسر تد کروز و از رقبای انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه در حساب توییتری خود منتشر کرد. در اقدامی تلافی‌جویانه نیز کمپین انتخاباتی تد کروز تصویری برهنه از همسر ترامپ روی چرم میش را منتشر کردند که بارها بازتوییت شد.

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
لخت خوابیدن زن و شوهر (20 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها)

لخت خوابیدن زن و شوهر (20 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *