خانه / اخبار / سیاسی / عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهای و عریان دونالد (ملانیا )

همسر دونالد ترامپ سابقاً مدل بوده هست و عکسهای مستهجن و کاملا برهنه از وی موجود هست که در شان همسر رئیس جمهور امریکا نیست. همسر دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات امریکا هست که جدیدا عکسهای زن و برهنه دونالد ترامپ منتشر شده هست.عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

 

عکس لخت ملانیا ترامپ بسیار برای این رییس جمهور وقت افسوس برانگیز بوده و دونالد ترامپ با مشاهده این عکسهای از زن لختش ابراز شرمندگی و ناراحتی کرده هست.عکس لخت ملانیا ترامپ که سال ها پیش بر روی مجله جنسی ویژه مردان «پلی بوی» منتشر شده بود برای کاندید ریاست جمهوری ایالات امریکا دونالد ترامپ ازدحام بزرگی را شروع کرده هست که دونالد ترامپ از عکسهای لخت ملانیا ترامپ ابراز ناراحتی نکرده هست.

 

ملانیا ترامپ Melania Trump همسر دونالد ترامپ Donald Trump کاندید ریاست جمهوری در قبل عکسهای کاملا لخت خود را در مجلات جنسی منتشر کرده بود که انتشار عکسهای مستهجن ملانیا ترامپ حملاتی به دونالد ترامپ را شروع کرده هست .

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ازدحام عکس لخت ملانیا ترامپ

به نقل از (اسپوتنیک): در جدید ترین رسوایی (دونالد ترامپ) –نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا- و همسر او, روزنامه (نیویورک پست) کشور آمریکا, عکس هایی شرم‌آور را از (ملانیا ترامپ) که در پیروزی (دونالد ترامپ), بانوی اول قصر سفید خواهد شد, منتشر کرد.

حتما بخوانید :   پشیمانی بازیگر زن معروف از دوران بی حجابی/ ببینید

 

روزنامه (نیویورک پست) , پس از آنکه (ملانیا) به صورت کاملاً برهنه در یک مجله جنسی مرتبط با آقایان ظاهر شده هست, اظهارات ترامپ مبنی براینکه همسر اسلوونیایی او به زودی, بانوی همانند قصر سفید خواهد شد را به سخره گرفت.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

جنجال عکس برهنه ملانیا ترامپ

(روزنامه نیویورک پست) به عکسهای خصوصی همسر ترامپ دست پیدا کرده که تا به حال منتشر نشده هست. (آلیه دو پاسویل), عکاس ملانیا می‌گوید: (ملانیا, مدل بسیار زبردستی بود و از این که به صورت برهنه در عکس ظاهر شود, هیچگونه ابراز نارضایتی نکرد.)

 

به گزارش پارس ناز به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک پست: کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ, نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات امریکا در واکنش به انتشار عکس‌های برهنه و قدیمی ملانیا –همسر ترامپ– در نشریه آمریکایی نیویورک پست, از آن با عنوان (تجلی از بدن انسان) یاد کرد و اعلام کرد نامزد جمهوری‌خواه بابت انتشار این عکسهای در روزنامه نیویورک پست آشفته و غمگین نیست.

حتما بخوانید :   ماجرای تجاوز به دختر 17 ساله در تهران

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ملانیا ترامپ لخت و برهنه

جیسون میلر—مشاور ترامپ– با اشاره به این موضوع که عکس‌های منتشرشده مربوط به 20 سال قبل و پیش از آشنایی ملانیا و دونالد ترامپ بازمی‌گردد, به شبکه سی‌ان‌ان گفت: این عکس‌ها تجلی هنرمندانه از بدن انسان هست. چیزی شرم‌آور در مورد این عکس‌ها وجود ندارد. او زنی زیباست.

 

وی در جواب به این سئوال که آیا انتشار این عکسهای موجب ناراحتی ترامپ شده هست, گفت: نامزد حزب جمهوری‌خواه تمرکز خود را بر امور کشوری گذاشته هست چیزی که کاملاً مورد نیاز هست.

عکسهای زن لخت و عریان دونالد ترامپ (ملانیا ترامپ)

ازدحام عکس برهنه ملانیا ترامپ

در ماه مارس «اسفند سال 94», دونالد ترامپ عکس از (هایدی) همسر تد کروز و از رقبای انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه در حساب توییتری خود منتشر کرد. در اقدامی تلافی‌جویانه نیز کمپین انتخاباتی تد کروز تصویری برهنه از همسر ترامپ روی چرم میش را منتشر کردند که بارها بازتوییت شد.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
	 خرید پستی دستگاه کباب ساز خانگی

مطلب پیشنهادی

عکس از زن و شوهر لخت (18+)

عکس از زن و شوهر لخت (18+) واقعا این همه مطالب مفید در اینترنت هست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *