ایران16 / اخبار / اخبار ورزشی / عکس زن نیمه برهنه ای که باعث دردسر مهدی رحمتی شد!
سید مهدی رحمتی در کنار دختر بی حجاب/ عکس
سید مهدی رحمتی در کنار دختر بی حجاب/ عکس

عکس زن نیمه برهنه ای که باعث دردسر مهدی رحمتی شد!

 

سید در کنار دختر بی /

به گزارش شلمچه نیوز، مرتضی تورک رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در برنامه ۹۰ امشب گفت: به مهدی رحمتی اخطار داده بودیم تا برای توضیحات به فدراسیون فوتبال بیایند اما وی اجتناب کردند و در نهایت رأی غیابی صادر شد و رحمتی می تواند اعتراض کند.

اشاره می شود عادل فردوسی پور در این برنامه از مهدی رحمتی به نوعی حمایت کرده و طبق معمول مرتب میان صحبت های رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ورود می کرد و اجازه صحبت کردن به وی را نداده بود البته فردوسی پور با همه مهمانان تلفنی اینگونه برخورد می کند.

رحمتی بارها اعلام کرد اگر رأی فدراسیون فوتبال به محرومیت من ختم شود هیچ اعتراضی نخواهم کرد و برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهم کرد.

در ادامه مهدی تاج هم به این بحث اضافه شد و رییس فدراسیون فوتبال صراحتا از نظر اخلاقی مهدی رحمتی را حمایت کرد و اظهار داشت اگر رحمتی به دو بار دعوت کمیته انظباطی اعتنا می کرد کار به اینجا نمی کشید.

آبی پوشان پایتخت که از چهاردم تیر ماه برای برگزاری اردویی دوازده روزه راهی ارمنستان شده اند، در حاشیه دیدارهای تدارکاتی و تمرین های خود با هواداران استقلالی عکس یادگاری می گیرند، اما برخی از این عکس ها ممکن است برای بازیکنان حاشیه هایی داشته باشد و فوتبالیست ها باید دقت بیشتری برای یادگاری های خود داشته باشند، نمونه اش تصویری که به تازگی از بازیکنان استقلال کنار یک بی حجاب در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

داغ خفن :   احسان علیخانی خوشتیپ ترین مجری تلویزیون ایرانه ؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

yhtvv4wz8t9y

اگر رحمتی به خاطر آن عکس محروم شود رجال سیاسی را هم باید محروم کرد

به گزارش هنگام به نقل از سایت باشگاه استقلال، نصرالله عبداللهی درباره مصاف استقلال و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: «خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و آماده بازی با تراکتور هستیم. این بازی هم مثل سایر بازی‌ها است و ما تلاش می‌کنیم تا پیروز از زمین خارج شویم. می‌دانیم که تراکتورسازی تیم خوبی است که بازیکنان بسیار خوبی بهره‌مند است و به نوعی پرستاره ترین تیم امسال است. با این‌حال امیدواریم با حضور هوادارانمان بتوانیم این تیم را شکست دهیم.»

وی در پاسخ به این سوال که ماجرای محرومیت سید مهدی رحمتی به دلیل انتشار عکس‌ وی با یک هوادار در فضای مجازی چیست، بیان کرد: «باشگاه استقلال در این زمینه مذاکراتی با فدراسیون فوتبال داشت و قرار شد که رحمتی با تاخیر در کمیته اخلاق حاضر شود و اگر رایی صادر شده است، بنده از آن اطلاعی ندارم. باید پرسید دلیل احضار رحمتی به کمیته اخلاق چه بوده؟ اگر بنا به انتشار عکس باشد که امروز باید همه رجال سیاسی را به دلیل عکس گرفتن کنار خانم های سیاسی بی حجاب محروم کرد. در ضمن آن عکس در حضور نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان و به اصرار ان هوادار گرفته شده است و اکنون آقای تورک باید بسیاری از بازیکنان و مربیان تیم‌ملی را به دلیل داشتن چنین عکس‌هایی در اردوی تیم ملی فوتبال محروم کند.»

داغ خفن :   افشای بازیگران زن ایرانی از پشت پرده کثیف تلویزیون

سرپرست استقلال در پایان اضافه کرد: «ما عکس‌های زیادی مانند این عکس را از بازیکنان تیم ملی در فضای مجازی داریم و فکر می‌کنم مطرح کردن این مطالب در حالی که این عکس در اردوی پیش فصل استقلال در ارمنستان منتشر شده و بعد از گذشت چند ماه درست پیش از بازی استقلال و تراکتورسازی از صدور رای صحبت می شود کار درستی نباشد و ایجاد شائبه کند. ضمن احترام به آقای تورک من این اظهارات اخیر ایشان را به حساب آشنا نبودن ایشان با فضای فوتبال می‌دانم. باز هم می‌گویم که محرومیتی به ما ابلاغ نشده و اساساً فکر می‌کنم محرومیت وجود خارجی هم نداشته باشد چون دلیلی برای محرومیت رحمتی وجود ندارد.»

جنین سقط شده

عکس دردناک از جنین سقط شده در دستشویی دبیرستان دخترانه+ جزییات