عکس نوشته تبریک عید سعید فطر

عکس نوشته تبریک عید فطر (1)

عکس نوشته تبریک عید سعید فطر

 عکس نوشته تبریک عید سعید فطر

جدیدترین متن تبریک عید فطر و عکس نوشته های زیبای تبریک عید فطر

عید فطر از مهمترین و بزرگ ترین اعیاد در میان مسلمانان در سراسر جهان شناخته می‌شود. برای آن که این عید خجسته را به دوستان و آشنایان خود تبریک بگویید، پیام تبریک رسمی عید فطر بسیار کارآمد خواهد بود.

 عکس نوشته تبریک عید سعید فطر

عید فطر را باید پاداشی بر صبر و استقامت دانسته و در میهمانی بی‌پایان خداوندی، شادمانه شرکت کنیم.

 

ماه میهمانی خداوند نیز به پایان رسیده و در عید فطر خداوند تک تک میهمانان را با هدایایی از استجابت دعا، بدرقه می‌کند… عید فطر مبارک!

 

این عید مبارک و میمون را به شما دوست عزیز و گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. امیدوار هستم که به قدر کفایت از ماه پربرکت رمضان توشه برگرفته باشید.

 

 

 عکس نوشته تبریک عید سعید فطر

 

خوشا آنان که دائم در نمازند… در این عید مبارک و پاکیزه، سربلندی انسان در مقابل مکرهای شیطان را جشن گرفته و دست در دامان پرمهر الهی می‌اندازیم.

 

هر آن قدر که خداحافظی با ماه پربرکت رمضان سخت و اندوهبار است؛ این عید خجسته به آن نور و شادی بخشیده و از فراغ عطر دوست می‌کاهد… عید فطر مبارک!

 

خداوندا ما را از آنان قرار ده که از این عید فطر تا عید فطری دیگر، یاد تو را از سر بیرون نبرده و از صراط مستقیم خارج نشوند… باشد که در این سال پیش رو، از روزه روح و اعمال خود بیرون نرویم.

 

عید فطر، جشن بندگی انسان در مقابل پروردگار است… این عید را با تمام بندگی و خلوص گرامی داشته و برای تمام بشریت خواستار خیر و صلح هستیم.

 

 عکس نوشته تبریک عید سعید فطر  عکس نوشته تبریک عید سعید فطر  عکس نوشته تبریک عید سعید فطر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *