ایران16 / اخبار / اخبار ورزشی / عکس های دختری که نیمار به او تجاوز کرده و + عکس لورفته از تجاوز نیمار به مدل زن برزیلی

عکس های دختری که نیمار به او تجاوز کرده و + عکس لورفته از تجاوز نیمار به مدل زن برزیلی

عکس های دختری که نیمار به او تجاوز کرده !

خبری که در چند روز گذشته نقل محافل خبری در سراسر دنیا شده ادعای تجاوز جنسی نیمار به مدل برزیلی است که توسط خود این دختر که گویا سابقه دوستی قبلی نیز با نیمار داشته مظرح شده .هرچند نیمار این اتهامات را رد کرده اما اتهام تجاوز جنسی منجر به بروز حواشی زیادی پیرامون این بازیکن برزیلی و پرحاشیه شده است.

شما در اینجا تصاویری از ناجیلا ترینیداد مدل برزیلی را که مدعی تجاوز نیمار به خود شده را مشاهده می کنید :

در فضای مجازی ویدیویی منتشر شده است که درگیری نیمار و مدل زن برزیلی را در اتاق خواب هتل به تصویر کشیده است.

تجاوز نیمار به این دختر

ناجیلا دوست دختر نیمار

u;s j[h,c kdlhv fi nojv

  ناجیلا ترینیداد مدل برزیلی + + عکس لورفته از تجاوز نیمار به مدل زن برزیلی

akse tajavoze neimar be dokhtar

هفته گذشته نایلا ترینداد با شکایت در دادگاه سائوپائولو مدعی شد، نیمار در یکی از هتل های پنج ستاره شهر پاریس به وی تعرض جنسی کرده است. اما نیمار یک روز بعد با انتشار یک ویدیو در صفحه اینستاگرامش این اتهام را تکذیب کرد و گفت هیچ تجاوزی انجام نداده است.

روز گذشته نیز معاون فدراسیون فوتبال برزیل در صحبت هایی مدعی شد ویدیویی از نیمار وجود دارد که می تواند شرایط این ادعا را برای این ملی پوش برزیل سخت کند.

با این حال صبح دیروز یک ویدیو که به صورت مخفی توسط نایلا از داخل حمام اتاقش در هتل ثبت شده است در اختیار رسانه ها و فضای مجازی قرار گرفته است که نشان می دهد ابتدا نایلا با یک بطری به سوی نیمار حمله می کند.

این ویدیو نشان می دهد نیمار و مدل برزیلی ابتدا بدون درگیری با هم بروی تخت دراز می کشند و پس از لحظاتی با هم درگیری پیدا می کنند. بر اساس این ویدیو پس از که نیمار به زبان برزیلی از نایلا درخواست شرم آور می کند، برای نخستین بار نایلا پس از شنیدن این خواسته نیمار به شدت واکنش نشان می دهد و به وی حمله می کند.

صحبت های ترجمه شده نایلا نشان می دهد او در حین حمله به نیمار می گوید: من می خواهم به تو ضربه بزنم چون تو دیروز من را ترک کردی. به هرحال آنچه در ویدیو به وضوح مشهود است، ابتدا نایلا به نیمار حمله می کند که این موضوع می تواند به نفع ستاره برزیلی پاریسن جرمن باشد، زیرا این اتفاق خود به خود می تواند موضوع تجاوز جنسی را رد کند. حتی نیمار می تواند امیدوار باشد که رای دادگاه به نفع وی صادر شود.

اکنون باید منتظر دستگاه های قضایی کشور برزیل در خصوص انتشار این ویدیو و اتهاماتی که به نیمار ربط داده شده است، چه واکنشی نشان می دهند.

مهره مار
فیلم تجاوز جنسی به زن شوهردار در اتاق خواب!

فیلم جنایت تجاوز جنسی,آزار تعرض جنسی افغان,عکس برهنه اغفال دختر