ایران16 / اخبار / حوادث / عکس های وحشتناک از صحنه خونین در شرق تهران + جزییات
تصادف+در+بزرگراه+آزادگان+دو+مجروح+برجای+گذاشت+

عکس های وحشتناک از صحنه خونین در شرق تهران + جزییات

 عکس های از صحنه در شرق + جزییات

برخورد شدید خودرونیسان یخچال دار با خودرو سواری در بزرگراه آزادگان باعث مصدومیت هر دو راننده شد.

 

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران در ساعت 13:21 دقیقه روز گذشته پس از دریافت خبر این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 14 و گروه امداد و نجات 2 این سازمان را به بزرگراه آزادگان، نرسیده به بزرگراه امام علی(ع) اعزام کرد.

تصادف در بزرگراه آزادگان دو مجروح برجای گذاشت

بنا به اظهارجلال گودرزی افسر آماده منطقه 7 عملیات سازمان آتش نشانی تهران، این حادثه در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان اتفاق افتاد و براثر برخورد شدید خودرو نیسان وانت یخچال دار با قسمت عقب خودروسمند، هر دو راننده مرد حدودا 35 ساله این خودروها به شدت مجروح و در داخل خودروهای خود گرفتار شدند.

تصادف در بزرگراه آزادگان دو مجروح برجای گذاشت

وی که به اتفاق نیروهای عملیاتی در صحنه حضور یافته بود، افزود: شدت به حدی بود که قسمت عقب خودرو سمند تا نیمی از این وسیله نقلیه متلاشی شد.

داغ خفن :   فیلم لحظه مچاله شدن یک ون بین دو تریلی+عکس

تصادف در بزرگراه آزادگان دو مجروح برجای گذاشت

این افسر آماده آتش نشانی در مورد عملیات امدادرسانی در این حادثه اظهار داشت: با توجه به مصدومیت شدید رانندگان، آتش نشانان و نجاتگران بعداز تقسیم شدن به تیم های عملیاتی، به سرعت مشغول عملیات شدند.

گودرزی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی اقدام به نصب علائم هشداردهنده در طول مسیر کرده و پس از قطع جریان برق و سوخت خودروها، با استفاده از ابزار مخصوص نجات، مصدومین گرفتار را از لابلای آهن پاره های خودروهای تصادفی خارج کرده و جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی درادامه گفت: خودروی سمند از قسمت عقب تا داخل اتاقک آن به شدت خسارت دیده و دچار نشت سوخت شده بود که آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص به مخزن سوخت دسترسی پیدا کرده و رفع نشت کردند.

افسر آماده منطقه 7 عملیات سازمان علت بروز این حادثه رانندگی را از طرف راهور منطقه در دست بررسی و تحقیق ذکر کرد و افزود: آتش نشانان در پایان عملیات خود به منظور پیشگیری از احتمالی، آثار بجا مانده از این حادثه را از سطح جاده پاکسازی کردند.

تصادف مرگبار پژو با دو زن قمی

تصادف مرگبار پژو با دو زن قمی