ایران16 / سرگرمی / فال و طالع بینی / فال روز دوشنبه 7 فروردین 1396
خرید-مهره-مار-اصل

فال روز دوشنبه 7 فروردین 1396

فال ، فال روزانه
روزانه شما در روز دوشنبه 7 فروردین 1396 بر اساس ماه تولدتان و هر آنچه از صبح تا شب بر شما خواهد گذشت را در نمناک بخوانید.
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 7 فروردین 1396

در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین فروردین ماه

 شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل به سر می برید! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بوده اید و الان وقت این است که ناراحتی هایتان را فراموش کنید. حتی اگر به طور کامل آماده نیستید که به راه خود ادامه بدهید، ولی هنوز هم بهترین کار این است که نگرانی هایتان را پیش خود نگه دارید. درهرصورت افراد دیگر نگاه بی تفاوتی به شما دارند و این موضوع می تواند توانایی های معنوی شما را بالاتر ببرد.فال روزانه

فال روزانه
فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 7 فروردین 1396

فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین ماه

 عواطف و حساسیت های اخیر شما بیش از پیش زیاد شده است، از حد و مقدار طبیعی خود بیشتر شده است. احساساتی که شما در حال حاضر دارید، فوق العاده زیبا هستند اما بهتر است به شخصیت قبلی تان برگردید زیرا شخصیت امروزتان آسیب های جدی را به شما می زند. شما در اثر افراط گرایی دچار خشم و غضب های بسیاری خواهید شد و توان مقابله با استرس های ناشی از این ماجرا را ندارید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 7 فروردین 1396

فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین خرداد ماه

امروز ماه جدید دوست داشتنی برج میزان در هفتمین شما، یعنی دیگران حضور پیدا کرده است، که حکایت از این دارد که افراد خوب و جالبی وارد زندگی تان می شوند. با وجود اینکه شما دوست ندارید این روزها به پایان برسد، اما افکار ایده آل و عالی شما آمادگی رویارویی با موقعیت های غیر ممکن را بهتان می دهد. اگر شما از توقعات خود بگذرید ممکن است شکستی کوچک را تجربه کنید، بنابراین آمادگی تغییردادن ذهن خود نسبت به آینده را داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 7 فروردین 1396

فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین تیر ماه

شما احتمالا بسیار هیجان زده هستید چرا که می خواهید روزی سراسر تفریح و شادی داشته باشید و سعی می کنید که دیگران را کنترل کنید تا مانع  برنامه ها و نقشه ها اولیه  شما و خراب شدن آنها نشوند. متاسفانه، کارهای زیادی در دست انجام داشتن شیوه مدیریتی مناسبی برای اکنون نیست. در عوض، شما باید بوسیله مثال های درست و قابل اعتماد خود اوضاع را هدایت کنید و زمانی را هم برای لذت بردن از زندگی برای خود بگذارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 7 فروردین 1396

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین مرداد ماه

اکنون ماه برج سرطان و همچنین ژوپیتر دردومین خانه شما یعنی خانه ثروت های دنیایی با هم روبرو شده اند و شما توانایی این را دارید که در سرمایه گذاری های بزرگ خرج کنید. حتی اگر شما قبلاً تمام برنامه های خود ا چک کرده باشید، ولی به راحتی می توانید خودتان را درگیر یک پروژه جدید کنید. اما شاید شما به اندازه ای که خودتان فکر می کنید زمان کافی نداشته باشید، بنابراین اگر شما واقعاً زیاد وقت ندارید، به دیگران قولی ندهید که نتوانید از پس انجام دادنش بربیایید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 7 فروردین 1396

حتما بخوانید :   فال ابجد زن متولد اسفند

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین شهریور ماه

 امروز اصلاً وقت خوبی برای صحبت کردن در مورد برنامه هایتان با رئیس و یا همکارانتان نیست، چرا که امروز شما نمی توانید خوب مقصود خود را بیان کنید. اگر شا مدتی صبر کنید خودتان می فهمید که از چه کلماتی باید استفاده کنید. اما نباید حین صحبت کردن زیاد هیجان زده شوید وگرنه قدرت تأثیر گذاری خود را از دست می دهید. افکار خود را به دقت هدایت کنید و نگذارید حواستان پرت شود.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 7 فروردین 1396

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین مهر ماه

خاطره ای قدیمی مربوط به دوران کودکی و یا مشکلی عاطفی مربوط به گذشته خانواده امروز از ضمیر ناخودآگاه شما بیرون آمده و تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. هرچقدر که سعی کنید آن را مخفی کنید، قوی تر می شود. الان بهترین کار این است که کسی را که خیلی بهش اطمینان دارید پیدا کرده و داستان خود را به او بگویید، حتی اگر قبلاً هم این کار را کرده باشید باز بهترین روش است. دوباره عنوان کردن این مساله بهتان کمک می کند چیزهایی جدیدی راجع آن بفهمید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 7 فروردین 1396

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین آبان ماه

بعضی چیزها باید داده شوند و اگر شما هنوز هم بر ایجاد تغییرات اصرار دارید، پس باید آماده باشید که نیروهایتان را برای یک تحول اساسی ذخیره کنید. ممکن است زمانی طول بکشد تا این کار انجام شود، اما شما احتمالا می دانید این درگیری ها از کجا ناشی می شوند و چه کار باید بکنید تا برای آنها راه حلی بابید و  آنها را حل کنید. پیش بروید و همه نقشه هایی را که در ذهن تان دارید را امتحان کنید، اما یک راه حل را قبل از اینکه ببینید شرایط و اوضاع چگونه است انتخاب نکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 7 فروردین 1396

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین آذر ماه

شما معمولاً عادت دارید نسبت به سایر مردم با شور و هیجان بیشتری روابط شخصی خود را تجربه کنید. اما گاهی اوقات دوری کردن از این روابط عاقلانه تر از نزدیک شدن به آنها است. متاسافانه شما حتی اگر نتوانید به راحتی در مورد احساسات جریحه دار شده خود صحبت کنید، ولی باز هم نمی توانید آنها را پنهان کنید. ولی اگر بتوانید یک بار خیلی محتاطانه ناراحتی های خود را فاش کنید، خوشبختانه آینده روشنی برایتان انتظار می رود.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 7 فروردین 1396

حتما بخوانید :   ماههایی که با ماه اردیبهشت پیوند می خورند

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین دی ماه

 هم اکنون شما باید کاملاً آگاه باشید که احساساتتان چقدر بر تلاشهایتان تأثیر می گذارند تا عینی و ملموس باشند و این موضوع برای شما از اهمیتی حیاتی برخوردار است. امروز ماه کامل در نشانه شما می تواند بیشتر به واقعیت تکیه کند. خوشبختانه تصورات شما در طول روز کاملاً واضح و روشن خواهند بود.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 7 فروردین 1396

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین بهمن ماه

 امروز باید حواستان جمع باشد که خودتان را به دردسر نیندازید و قربانی نکنید. قبل از اینکه مسئولیتهای بیشتری را قبول کنید، به وعده هایی که باید بهشان عمل کنید با جدیت بیشتری توجه کنید. شما با تأمل کردن به راحتی می توانید یک مأموریت پیچیده را به یک شغل ساده تبدیل کنید. اما در حال حاضر ذهن شما با جزئیات بخصوصی که باید وجود داشته باشند ارتباط برقرار نمی کند، بنابراین باید بخشهای مهم شغلی تان را پراهمیت تر نشان دهید. وقتی که واقعاً نمی توانید کاری را انجام دهید، فکر نکنید مجبورید جواب مثبت بدهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 7 فروردین 1396

– فال روزانه در روز 7 فروردین 1396 برای متولدین اسفند ماه

 اگر امروز شخصی با یک ایده جالب به سمت شما می آید، قبل از اینکه به خوبی آن را بررسی کنید، با دید منفی ذهنتان را کاملاً به روی این ایده نبندید. حتی اگر نمی خواهید زمانتان را برای دنبال کردن فکرهای جدید تلف کنید، شما می توانید سهواً به هر پروژه خیلی پر سر و صدا جواب رد بدهید فقط به این دلیل که اخیراً درگیر یک نقشه عظیم شده اید. اگر شما بی طرف باشید و فکر بازی نیز داشته باشید، می توانید از استعدادهایتان درست استفاده کنید.

فال روز دوشنبه 7 فروردین 1396

فال سال 1397

فال و طالع بینی سال ۹۷ و ویژگی متولدین سال سگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *