ایران16 / عکس بازیگران / فریبا باقری مجری مشهور عروس شد + عکس

فریبا باقری مجری مشهور عروس شد + عکس

فریبا باقری مجری جوان مسابقه نما به نما شب گذشته در بلندترین شب سال راهی خانه بخت شد و با انتشار عکسی خبر از مراسم عروسی اش در شب یلدا داد.

فریبا باقری مجری مسابقه نما به نما یکی از چهره های پرکار رادیویی است که چند سالی است اجرا در تلویزیون را آغاز کرده است. مجری جوانی که این روز ها اجرای مسابقه نما به نما در شبکه آی فیلم را برعهده دارد شب گذشته در بلندترین شب سال راهی خانه بخت شد. فریبا باقری مجری مسابقه نما به نما شب گذشته راهی خانه بخت شد و با انتشار عکس و دلنوشته ای از آغاز زندگی مشترکشان خبر داد. فریبا باقری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

چقدر خوب است وسط چله زمستان تا خود صبح کنار هم دلبری کنیم. برایم حافظ بخوانی و برایت انار دان کنم. چه زمستانی شود کنار تو رویا ساختن. شروع یلدایی مبارکمون باشه آقای همسر، جان دلم..

پ. ن:ممنونم ازتون برای این شب بینظیر رفقا.

فریبا باقری ۵ خرداد ۱۳۹۶ با انتشار عکس هایی در اینستاگرام خبر از مراسم عقدشان داد و به جرگه متاهلین پیوست و امسال بعد از گذشت یکسال مراسم ازدواجش را در کنار همسرش مصطفی گلستانیان جشن گرفت. فریبا باقری کار در دنیای هنر را با فعالیت در رادیو آغاز کرد و برای اولین بار در برنامه سلام تهران در شبکه پنج جلوی دوربین رفت و چند سالی اجرای این برنامه را برعهده داشت تا اینکه به عنوان مجری مسابقه نما به نما انتخاب شد و علاوه بر اجرا در این مسابقه که از شبکه آی فیلم پخش میشود، اجرای برنامه ترانه باران را در شبکه شما هم برعهده دارد

مهره مار
عکس رامبد جوان در کانادا

عکس رامبد جوان در کانادا بغل همسر بی حجابش نگار جواهریان