خانه / اخبار / حوادث / فریب و تجاوز داروساز قلابی به دختران دانشجو
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

فریب و تجاوز داروساز قلابی به دختران دانشجو

فریب و داروساز قلابی به دختران دانشجو

اغفال دختران

شمار شاکیان پیرمردی که با معرفی خود به عنوان پزشک داروساز و استاد دانشگاه شهروندان را اغفال کرده و پس از آن اقدام به سرقت و تجاوز به برخی از آنان کرده بود، به ۳۱ تن افزایش یافت.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی پایتخت در این باره گفت: حدود یک ماه پیش مردی که با پوشیدن لباس‌های شیک و زدن عینک آفتابی و همراه داشتن کیف سامسونت، خود را پزشک داروساز و استاد دانشگاه معرفی می‌کرد، دستگیر شد که تحقیقات ماموران در این زمینه ادامه داشت.

وی با بیان اینکه این متهم با پرسه‌زدن در مرکز شهر نظیر ناصرخسرو و اطراف مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه تهران، خود را پزشک داروساز و استاد دانشگاه معرفی می‌کرد، افزود: این فرد در مواجهه با افراد مدعی می‌شد که علاوه بر تدریس در دانشگاه دارای داروخانه است که حتی به برخی از طعمه‌های خود قول داده بود که آنان را در داروخانه خود مشغول کار کند.

رییس پلیس آگاهی تهران‌ با بیان اینکه متهم با طرح حیله‌های مختلف، مالباختگان را فریب می‌داد، افزود: در میان مالباختگان وی حتی یک دانشجوی دانشگاه تهران نیز دیده می‌شود.

محمدیان افزود: این پیرمرد کپسول‌های مختلفی را تهیه کرده و درون آن را از موادبیهوشی و داروهای خواب‌آور پر می‌کرد و هر کدام از این کپسول‌ها که دارای رنگ‌های مختلف بود را به افراد تجویز می‌کرد.

حتما بخوانید :   ماجرای تجاوز کارگردان معروف به دختر 21 ساله که به دنبال بازیگری بود!

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد شاکیان متهم به ۳۱ فقره رسیده است، گفت: در میان مالباختگان، افراد مختلفی دیده می‌شود که به عنوان مثال وی در چند مورد به خانه افراد مراجعه کرده و پس از بیهوش کردن آنان از طریق داروهای تجویزی، اقدام به سرقت طلاجات و اشیای گران قیمت آنان کرده است.


تجاوز به چند تن در پارک ساعی

رییس پلیس آگاهی تهران‌بزرگ همچنین افزود: این متهم تعدادی از مالباختگان را نیز در ناصرخسرو شناسایی کرده و حوالی غروب در محدوده پارک ساعی با آنان قرار ملاقات گذاشته که در این محل پس از خوراندن داروی بیهوشی، به آنان نیز تجاوز کرده است.

وی افزود: در برخی از موارد نیز که مالباختگان ساکن تهران نبودند، وی از آنان خواسته تا در مسافرخانه‌ای در حوالی ناصرخسرو مستقر شوند تا وی برایشان دارو تجویز کند که پس از حضور در مسافرخانه و دادن داروی بیهوشی به آنان، ضمن سرقت اشیای قیمتی آنان، به برخی از این افراد نیز تجاوز کرده است.

محمدیان با بیان اینکه متهم پیش از این دارای پنج فقره سابقه کیفری است، گفت: در یکی از سرقت‌های قبلی، یکی از مالباختگان این متهم فوت کرده است و در سرقت‌های اخیر نیز چند تن به کما رفته‌اند.

حتما بخوانید :   تجاوز به زن جلوی چشم شوهرش در حالت بیهوشی

رییس پلیس آگاهی تهران‌بزرگ با بیان اینکه بیش از یک ماه است که وی در پایگاه ۷ دستگیر شده، گفت: این متهم سواد چندانی نداشته اما نام داروها به ویژه داروهای خاص را حفظ کرده و حتی مدعی بوده که کاشف تعدادی دارو است که به وسیله آن بیماران ام اس و جوش‌های صورت را مداوا کند.

وی مهم‌ترین ویژگی این سارق شیک‌پوش را چرب‌زبانی‌اش اعلام کرد و افزود: شهروندان باید توجه داشته باشند که هرگز به چنین افرادی اعتماد نکنند و از راه دادن افراد غریبه به منزل و … خودداری کنند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: همچنین باید به این موضوع توجه شود که برای تهیه دارو، راه، مراجعه به و مراکز معتبر است.

این متهم گفت: با خوراندن داروی بیهوشی به مالباختگان، آنان را بیهوش کرده و اقدام به سرقت از آنان می‌کردم که در مواردی نیز به برخی از آنان تجاوز کردم.

منبع : ایسنا

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
	 خرید پستی دستگاه کباب ساز خانگی

مطلب پیشنهادی

همخوابی دختر 15 ساله با پسر همسایه و عاقبت آن

همخوابی دختر 15 ساله با پسر همسایه و عاقبت آن در ادامه برایتان اخبار اجتماعی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *