فقط مردان مجرد بخوانند

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    مردان مجرد رفتارهای پرخطر بیشتری دارند… بررسی های متعدد نشان می دهند که مردان متاهل به ویژه در دهه 50، 60 و 70 زندگی خود از سلامتی بیشتری برخوردارند و میزان مرگ و میر آنها نسبت به مردانی که هرگز ازدواج نکرده اند، جدا شده و یا همسران آنان فوت کرده اند، کمتر است.خطر مرگ […]

فقط مردان مجرد بخوانند
حلقه ازدواج
مردان رفتارهای پرخطر بیشتری دارند…
بررسی های متعدد نشان می دهند که مردان متاهل به ویژه در دهه 50، 60 و 70 خود از سلامتی بیشتری برخوردارند و میزان مرگ و میر آنها نسبت به مردانی که هرگز نکرده اند، جدا شده و یا همسران آنان فوت کرده اند، کمتر است.خطر مرگ در اثر بیماری های قلبی- عروقی در مردانی که هرگز نکرده اند 3 برابر بیشتر از سایر مردان است و بعد از 50 سالگی وضعیت  سلامتی مردان جدا شده نسبت به مردان متاهل به سرعت افت می کند.

چه رازی در ازدواج نهفته است؟
تحقیقات نشان می دهند که ازدواج، و افسردگی را کاهش داده و در نتیجه از ابتلا به بیماری های مزمن پیشگیری می نماید. مردان غیر متاهل معمولا عادات غذایی نامناسبی را دنبال می کنند، کمتر به پزشک مراجعه می کنند و رفتارهای پرخطر بیشتری دارند. البته متخصصان معتقدند که مجرد بودن بهتر از ازدواج و روابط ناموفق است. ازدواج برای مردان بالای 25 سال موجب افزایش طول عمر می شود و هر چه طول مدت ازدواج طولانی تر باشد، اثرات مثبت آن بر سلامتی بیشتر است.

حتما بخوانید   +18 خودکشی زنان عراقی بعد تجاوز جنسی توسط داعش + تصاویر

بر اساس مطالعات آماری، به طور کلی دلایل عمده مرگ و میر مردان در دوران میانسالی و پس از آن عبارتند از: بیماری های قلبی- عروقی، سرطان، جراحات غیر عمدی، سکته مغزی، دیابت، بیماری های تنفسی، و آلزایمر.

 

منبع :

  • بازدید : 405 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 01 آبان 92
برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات