ایران16 / اخبار / حوادث / فیلم حمله تروریستی چابهار
خرید-مهره-مار-اصل
تصاویر حمله تروریستی چابهار

فیلم حمله تروریستی چابهار

فیلم

در پی انفجار بمب در ‌خیابان‌ شهید ریگی ، تاکنون 3نفر شهید و 15 نفر مجروح شده‌اند.‌‌

به گزارش ایران16 ، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: صبح امروز یک بمب در نزدیکی یکی از پاسگاه های انتظامی چابهار منفجر شد که در این حادثه چند هم وطن شهید و زخمی  شدند.

فرماندار چابهار با تایید این خبر با بیان اینکه ‌تروریست‌ها، خودروی حامل موادمنفجره را جلوی درب فرماندهی انتظامی چابهار منفجر کرد‌ند‌، اظهار داشت:‌ شیشه بسیاری از ساختمان‌های اطراف شکسته است.‌

 حادثه تروریستی چابهار,عکس حمله چابهارانفجار بمب در چابهار زاهدان,چابهار,چابهار انفجار بمب فیلم,انصارالفرقان

غلامرضا مجیدی نژاد یزدی با بیان اینکه متأسفانه شدت این انفجار بسیار زیاد بود، تصریح کرد: تا کنون ‌‌3 نفر شهید شده‌اند ‌و تعدادی از ‌هموطنان مجروح شده‌اند.

فرماندار چابهار با بیان اینکه ‌مجروحان این حادثه تروریستی از مردم، کاسبان، عابران و شهروندان عزیز است، تاکید کرد: دشمن بار دیگر خوی استکباری خود را نشان داد و به مقابله با مردم برخواسته است.

داغ خفن :   این کشور بزدل از عاملان حمله تروریستی اهواز حمایت کرد

وی با بیان اینکه مردم چابهار ‌پای نظام و انقلاب، ارزش‌ها ایستاده‌اند، خاطرنشان کرد: ‌وحدت و اتحاد‌ این مردم مثال‌زدنی است.

فرماندار چابهار با بیان اینکه شرایط شهر در حال حاضر عادی است، گفت: ‌نیروهای امنیتی در صحنه مستقر هستند و در حال بررسی اوضاع می‌باشند.

براساس اخبار برخی منابع، گروهک تروریستی “” مسئولیت را به عهده گرفته است.

شهادت ۴ نفر تایید شد

بامری سرپرست فرماندی چابهار :
4 نفر تاکنون در عملیات تروریستی چابهار به شهادت رسیده اند و تعداد زیادی از کسبه اطراف مقر فرماندهی نیروی انتظامی مجروح شده‌اند

عکس/ تروریستی که داخل مجلس به هلاکت رسید

عکس/ تروریستی که داخل مجلس به هلاکت رسید