ایران16 / اخبار / حوادث / قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی
خرید-مهره-مار-اصل

قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی

دانشجو در حمام پس از

 

دختر دانشجوی زیبا قربانی بی رحمی 4  پسر شد و در حالیکه به دفعات مورد گروهی این 4 پسر قرار گرفت بدست آنها در حمام حلق اویز شد ! به گزارش ایران ناز  دختر دانشجو از طرف همدانشگاهیان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهش مورد قرار گرفت .

قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی +عکس

پلیس توانست با کمک هم اتاقی این دختر 4  دانشجوی پسر را دستگیر کند . این 4 پسر به خاطر آزار جنسی یک دختر دانشجو دستگیر شدند. جسد این دختر که از سوی دانشجویان مقطع ارشد دانشگاه اش مورد تعرض قرار گرفته بود در حالی که به دار آویخته شده بود، پیدا شد.

قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی +عکس

“اسناس” دانشجوی سال دوم رشته میکروبیولوژی یکی از دانشگاه های هند که توسط 4 دانشجوی مقطع ارشد همان دانشگاه مورد تجاوز قرار گرفته بود جسدش پیدا شد. جسد قربانی حلق آویز در حمام خانه اش در وتکرای هند یافت شد.

 

طبق گزارش یکی از رسانه های هند به رغم تعدد شکایت این دختر به مسئولان دانشگاه مبنی بر تعرض جنسی، اما هیچ اقدام قانونی در این زمینه صورت نگرفته و قربانی بنابر شهادت همکلاسی های اش به دفعات مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

حتما بخوانید :   بلایی شرم آور که ساعت 12 نیمه شب بر سر دختر 19 ساله آمد

 

در حالی که هیچ یادداشتی مبنی بر خودکشی در کنار جسد اسناس یافت نشده، پلیس تحقیقات خود را پیرامون مرگ مشکوک این دختر آغاز کرد و با توجه به شهادت برخی از دانشجویان و هم کلاسی های این دختر، 4 پسر دانشجو را بازداشت کرده است و تحقیقات از این متهمان ادامه دارد.

پدر مست عروس دانمارکی به جای داماد در حجله دخترش را بی آبرو کرد !

پدر مست در حجله به دخترش تجاوز کرد