خانه / اخبار / حوادث / قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی
مهره مار اصل

قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

دانشجو در حمام پس از

 

دختر دانشجوی زیبا قربانی بی رحمی 4  متجاوز شد و در حالیکه به دفعات مورد گروهی این 4 قرار گرفت بدست آنها در حمام حلق اویز شد ! به گزارش ایران ناز  دختر دانشجو از طرف همدانشگاهیان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهش مورد قرار گرفت .

قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی +عکس

پلیس توانست با کمک هم اتاقی این دختر 4  دانشجوی پسر را دستگیر کند . این 4 پسر به خاطر یک دختر دانشجو دستگیر شدند. جسد این دختر که از سوی دانشجویان مقطع ارشد دانشگاه اش مورد تعرض قرار گرفته بود در حالی که به دار آویخته شده بود، پیدا شد.

قتل دختر دانشجو در حمام پس از تجاوز گروهی +عکس

“اسناس” دانشجوی سال دوم رشته میکروبیولوژی یکی از دانشگاه های هند که توسط 4 دانشجوی مقطع ارشد همان دانشگاه مورد تجاوز قرار گرفته بود جسدش پیدا شد. جسد قربانی حلق آویز در حمام اش در وتکرای هند یافت شد.

 

طبق گزارش یکی از رسانه های هند به رغم تعدد شکایت این دختر به مسئولان دانشگاه مبنی بر تعرض ، اما هیچ اقدام قانونی در این زمینه صورت نگرفته و قربانی بنابر شهادت همکلاسی های اش به دفعات مورد آزار قرار گرفته است.

حتما بخوانید :   90 ضربه شلاق برای بازیگر مشهور سینما

 

در حالی که هیچ یادداشتی مبنی بر خودکشی در کنار جسد اسناس یافت نشده، پلیس تحقیقات خود را پیرامون مرگ مشکوک این دختر آغاز کرد و با توجه به شهادت برخی از دانشجویان و هم کلاسی های این دختر، 4 پسر دانشجو را بازداشت کرده است و تحقیقات از این متهمان ادامه دارد.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

خواننده مشهور ایرانی به دختر 16 ساله تجاوز کرد

خواننده مشهور ایرانی به دختر 16 ساله تجاوز کرد   دختر 16 ساله با طرح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *