خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / قرص ویاگرا زنانه مجوز گرفت
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

قرص ویاگرا زنانه مجوز گرفت

جایی که ویاگرا و دیگر داروهای مورد استفاده در اختلال نعوظ باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی می‌شوند، Addyi روی مواد شیمیایی مغز که باعث افزایش لذت می‌شود، کار می‌کند.
وب سایت نی نی بان: جایی که ویاگرا و دیگر داروهای مورد استفاده در اختلال نعوظ مردان باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی می‌شوند، Addyi روی مواد شیمیایی مغز که باعث افزایش لذت می‌شود، کار می‌کند.

ویاگرای مجوز گرفت

ویاگرای زنانه مجوز گرفت

اغلب مبتلا به بی‌میلی به دنبال دارویی برای رفع این مشکل هستند و حالا قرص صورتی که به عنوان ویاگرای زنانه است با نام Addyi  چند روزی است به تصویب سازمان و داروی آمریکا رسیده و به بازار عرضه شده است. بیشتر کارشناسان معتقدند این دارو می‌توان محدودیت درمان مشکلات زنان را که بیش از یک دهه مورد غفلت قرار گرفته بود، درمان کند. کیم والن، استاد روانشناسی اموری می‌گوید Addyi یک نقطه عطف تاریخی است که ممکن است امکان استفاده از داروهای دیگری را برای افزایش میل جنسی زن و فراهم کند.

حتما بخوانید :   آیا جن و اجنه حقیقت دارد

مراقبت های اخلاقی در

ویاگرای زنانه مجوز گرفت

رعایت آداب اخلاقى در معاشرت با همسر و حفظ آرامش روانی و اجتناب از هر گونه عاملی که باعث اضطراب و تشویش خاطر می شود. به منظور برخوردار بودن از فرزند صالح رعایت نکاتی چند قبل از بارداری، در حین بارداری و بعد از زایمان ضروری است. از جمله نکات زیر توصیه می شود:


مواقعی که سزارین ضروری است!

ویاگرای زنانه مجوز گرفت

سزارین، یک عمل جراحی رایج در حیطه زنان و زایمان است، که از طریق شکاف دادن در چند لایه از شکم، انجام می شود. دلایل این جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چند قلویی، سابقه سزارین قبلی، چاق بودن بیش از حد جنین، شکاف قبلی جراحی بررحم، وضعیت های غیر  طبیعی قرارگیری جنین در رحم ، بد حال بودن جنین در رحم که به اقدامات درمانی دیگر پاسخ نداده و امکان زایمان طبیعی بلافاصله وجود ندارد و …


همه چیز درباره حق حضانت فرزند

ویاگرای زنانه مجوز گرفت

حضانت از ریشه حضن و به معنای زیر بال گرفتن، در برگرفتن؛ در دامن خود پروردن و پروراندن؛ دایگی و پرستاری کودک است. چندی پیش خانمی به من مراجعه کرد که پزشک متخصص بیماری های زنان و زایمان بود. او پس از بیان اختلافات و مشکلات زناشویی خود سؤالاتی مطرح کرد که من آن ها را به این صورت خلاصه کرده ام.

حتما بخوانید :   رژیم غذایی زنانه
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

اوار زلزله

لحظه نجات کودک از زیر آوار که متاسفانه مادر فوت شده

این کودک در آغوش مادرش بوده و متاسفانه مادرش فوت شده   https://as8.asset.aparat.com/aparat-video/e50ee25ab9677ca7a6bb00fb8946f8098709807-360p__50694.mp4 به این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *