خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / لحظات جالب قسمت آخر خندوانه +عکس
ایران16
 مهره مار اصل

لحظات جالب قسمت آخر خندوانه +عکس

داعشی شدن کربلایی زاده و خراب شدن دکور برنامه در قسمت آخر

همانطور که انتظار می رفت رامبد جوان و همکارانش در برنامه خندوانه برای شب آخر سری سوم این برنامه پرطرفدار تلویزیونی بخش های جالبی را تهیه کرده بودند .آخرین قسمت از فصل سوم «خندوانه» در حالی شروع شد که استودیو از میزان حضور تماشاچیان در حال انفجار بود و به گفته جوان در این شب بیش از 700 نفر در استودیو حضور داشتند. شادی این قسمت هم به کسانی که رسالت «خندوانه»، یعنی شاد بودن و شاد کردن را درک کرده اند، تقدیم شد.

قسمت آخر خندوانه

عکس زیبای قسمت آخر برنامه خندوانه رامبد جوان

در ادامه امیر کربلایی زاده با شکل و شمایل داعشی ها وارد شد و گفت من یک تروریستم، و این اتفاق زمانی رخ داد که یکبار از خانه بیرون آمدم و خواستم دنیا رابسازم دیدم دنیا ساخته شده است، گفتم پس خرابش می کنم!
وی در ادامه به توضیح انواع روش های ترور و کشت و کشتار مثل کمربند انتحاری، نارنجک و…پرداخت و سپس از ویژگی گردن گرفتن در این گروهک گفت و به مواردی چون گردن گرفتن تصادف دو ماشین در آمریکا، رویدادهایی در فرانسه و … اشاره کرد.
کربلایی زاده در آخر صحبت هایش را با دشوارترین عملیاتش که در ایران بود و ترسش از مردانی که بی هیچ نام و نشانی چنان مدافع این کشور هستند که لرزه بر تن دشمن ها می اندازد، تمام کرد.

پس از یک رفت و برگشت، جناب خان که این بار با پوشش و ژستی که داشت خود را جناب خوانده معرفی کرده بود آمد و رو به جوان گفت:دیگر خندوانه ای در کار نخواهد بود چون قرار است این جا از فردا برای ساخت و ساز خراب شود.
بعد از بحث بر سر این موضوع در بخش دیگری امیرمهدی ژوله با گندم دخترش به روی صحنه آمد. او در استندآپش از شب اول مهر گفت که تمام شاخ های اینستاگرام دارند کوله هایشان را برای مدرسه رفتن جمع می کنند.
وی در ادامه از دفترهایی که روی جلد آن طرح یک برگ بود شروع کرد تا به بیدار شدن از خواب و ساندویچ های مدرسه و … رسید.
ژوله همچنین از معلم هایی گفت که اول سال مثل پروین اعتصامی شاد و آرام بودند و بعد کم کم به علی پروین در زمین تبدیل می شدند!
با اتمام اجرای ژوله و یک تنفس رسانه ای، اکبر عبدی به استودیو آمد و ابتدا با اشاره به لزوم توجه هر چه بیشتر به بیماران پروانه ای که نماینده ای از آنها پیش از این جلوی دوربین آمده بود اعلام کرد که 5 میلیون به حساب «خانه ی بی» واریز می کند.
عبدی در ادامه به سراغ خاطره گویی رفت و از عکس هایی گفت که در بیمارستان زمان دیالیز و بستری شدنش با او می گرفتند.
در همین حین امیر نوری هم به جمع پیوست و او هم خاطره تعریف کرد. در نهایت اکبر عبدی از همه خواست تا مواظب سلامتیشان باشند.
بعد از اجرای نیمی از برنامه های کمدین ‎ها، جوان یکدفعه جلوی دوربین آمد و گفت:تا همین جا برنامه را داشته باشید و ادامه آن را فردا شب ببینید.

, از داعشی شدن کربلایی زاده تا جناب خان

منبع : باشگاه خبرنگاران
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

X بستن تبليغات