خانه / اخبار / حوادث / دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)
مهره مار اصل
آلت تناسلی مرد متجاوز

دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)

دادگاه حکم بریدن مرد متجاوز را داد (عکس)

 

مرد بسیار شوهت ران بخاطر مزاحمتهای بسیار زیاد و متعدد برای بانوان و بخاطر تکرار جرم محکوم به شد ! قاضی که از مزاحمتهای مکرر این مرد برای دختران و به ستوه آمده بود حکم بریده شدن این مرد را داد.مرد جوانی به دلیل های زیادش محکوم به قطع عضو مردانه‌اش شد.دادگاهی در نیویورک مرد جوانی را به دلیل های زیاد عقیم کرد.

 

طبق گفته های هیئت منصفه، جاناتان آویلز به علت آزار و اذیت های متعدد زنان باردار، دختران باکره، زنان مسن و کودکان محکوم شد تا عقیم شود.

 

به گزارش پلیس، تعداد شکایات از جاناتان به حدی زیاد بوده که گروهی از ماموران پلیس چند سال به دنبال او بودند و او به دلیل هوش زیادش توانست تاکنون پس از این جنایت هایش از دست پلیس فرار کند و رد پایی از خود به جای نگذارد.

حتما بخوانید :   آلت جنسی مردانه در غذای این زن (تصاویر 18+)

 

دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)

 

به گفته قربانیان، جاناتان با ماسکی مشکی رنگ آن ها را مورد آزار و اذیت قرار می داد و قربانیان از طریق تاتو های دستش او را به پلیس لو دادند.

 

ماموران پلیس با تعداد شکایات و اظهارات قربانی ها از تاتو های دست او متوجه شدند که وی یک متجاوز سریالی با تاتویی خاص به روی بدنش است

 

پس از این که پزشکی قانونی تجاوز به قربانیان را تایید کرد با پیگیری و بررسی های دقیق ماموران پلیس توانستند جاناتان را شناسایی و بعد دستگیر کنند.

 

به گفته های مردم، جاناتان باید مجازات سنگینی برایش در نظر گرفته شود تا درس عبرتی برای باقی مردم باشد.

 

طبق رای دادگاه جاناتان آویلز محکوم شد تا عقیم شود!

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
penis-change-with-age

آلت تناسلی مردان با افزایش سن کوچک می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *