ایران16 / اخبار / حوادث / دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)
آلت تناسلی مرد متجاوز

دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)

دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)   مرد بسیار شوهت ران بخاطر مزاحمتهای بسیار زیاد و …

دادگاه حکم بریدن مرد را داد (عکس)

 

مرد بسیار شوهت ران بخاطر مزاحمتهای بسیار زیاد و متعدد برای بانوان و بخاطر تکرار جرم محکوم به شد ! قاضی که از مزاحمتهای مکرر این مرد برای دختران و به ستوه آمده بود حکم بریده شدن این مرد را داد.مرد جوانی به دلیل های زیادش محکوم به قطع عضو مردانه‌اش شد.دادگاهی در نیویورک مرد جوانی را به دلیل تعرض های زیاد عقیم کرد.

 

طبق گفته های هیئت منصفه، جاناتان آویلز به علت آزار و اذیت های متعدد زنان باردار، دختران باکره، زنان مسن و کودکان محکوم شد تا عقیم شود.

 

به گزارش پلیس، تعداد شکایات از جاناتان به حدی زیاد بوده که گروهی از ماموران پلیس چند سال به دنبال او بودند و او به دلیل هوش زیادش توانست تاکنون پس از این جنایت هایش از دست پلیس فرار کند و رد پایی از خود به جای نگذارد.

داغ خفن :   بریدن آلت تناسلی این مرد بخاطر نداشتن رابطه جنسی با خانمش

 

دادگاه حکم بریدن آلت تناسلی مرد متجاوز را داد (عکس)

 

به گفته قربانیان، جاناتان با ماسکی مشکی رنگ آن ها را مورد آزار و اذیت قرار می داد و قربانیان از طریق تاتو های دستش او را به پلیس لو دادند.

 

ماموران پلیس با تعداد شکایات و اظهارات قربانی ها از تاتو های دست او متوجه شدند که وی یک متجاوز سریالی با تاتویی خاص به روی بدنش است

 

پس از این که پزشکی قانونی تجاوز به قربانیان را تایید کرد با پیگیری و بررسی های دقیق ماموران پلیس توانستند جاناتان را شناسایی و بعد دستگیر کنند.

 

به گفته های مردم، جاناتان باید مجازات سنگینی برایش در نظر گرفته شود تا درس عبرتی برای باقی مردم باشد.

 

طبق رای دادگاه جاناتان آویلز محکوم شد تا عقیم شود!

مهره مار
penis-change-with-age

آلت تناسلی مردان با افزایش سن کوچک می شود؟