خانه / اخبار / حوادث / مادر و دختری با اصرار صاحب بنگاه به ساختمان مسکونی رفتند / به محض ورود به مجتمع با صحنه باور نکردنی رو به رو شدند
مهره مار اصل

مادر و دختری با اصرار صاحب بنگاه به ساختمان مسکونی رفتند / به محض ورود به مجتمع با صحنه باور نکردنی رو به رو شدند

شامگاه پنجشنبه گذشته زنی برای پخش نذری به خانه یکی از بستگانش در تهرانپارس رفت و ماشینش را در خیابان 218پارک کرد. پس از گذشت 2 ساعت وقتی برگشت با جای خالی خودروی پرایدش روبه‌رو شد و فهمید که دزد آن را به برده است. او راهی کلانتری شد و خودرواش را گزارش کرد. به این ترتیب مشخصات ماشین او در سیستم یکپارچه پلیس ثبت و جست‌وجو برای یافتن آن آغاز شد اما 24ساعت پس از بود که ماشین این زن به طرز عجیبی پیدا شد. اما ماجرا چه بود؟

 

اتفاقی عجیب

زن میانسال وقتی پلیس را در جریان سرقت ماشینش قرار داد، به خانه برگشت و منتظر ماند تا شاید پلیس بتواند آن را پیدا کند. روز بعد، او به همراه دختر تازه‌ عروسش راهی ‌ها شد تا برای او و دامادش خانه‌ای اجاره کند. او و دخترش عصر جمعه به چندین سر زدند و چندین خانه را بازدید کردند اما آپارتمان دلخواه‌شان را پیدا نکردند.

 

با تاریک شدن هوا قصد بازگشت به خانه را داشتند که کارمند یکی از بنگاه‌های املاک با زن میانسال تماس گرفت و گفت صاحبخانه‌ای کلید خانه‌اش را که به تازگی تخلیه شده در اختیار وی قرار داده است و می‌تواند این خانه را به او و دخترش نشان دهد. او اصرار کرد که مادر و دختر برای بازدید به ساختمان مسکونی که در خیابان 216بود، بروند و با اصرارهای او این زن و دخترش راهی ساختمان مسکونی شدند.

 

آن روز اما به محض اینکه کارمند بنگاه در مجتمع مسکونی را باز کرد و زن میانسال قدم به داخل پارکینگ گذاشت ناباورانه ماشینش را در آنجا دید. خوب که آن را ورانداز کرد، مطمئن شد که ماشین خودش است. او که شگفت‌زده شده بود از ساکنان ساختمان پرس و جو کرد و متوجه شد که ماشین را ساکن یکی از واحدهای طبقه چهارم شب قبل به پارکینگ آورده است. زن میانسال با پلیس تماس گرفت و طولی نکشید که مأموران در محل حاضر شدند.

حتما بخوانید :   علی برایم شام خرید و رخت خواب پهن کرد و من ...+ عکس

 

وقتی مشخص شد که خودرو متعلق به این زن است، مأموران ساکن طبقه چهارم را که مردی حدودا 43ساله بود دستگیر کردند. هرچند او اصرار داشت که ماشین را یکی از بستگانش به‌صورت امانت در اختیار وی قرار داده و از سرقتی بودنش بی‌اطلاع است، اما وقتی کارآگاهان در بازرسی از خانه وی، ‌تعداد زیادی لوازم داخل خودرو(ضبط و باند، لاستیک و کامپیوتر)کشف کردند وی چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید. از سوی دیگر در تحقیقات بیشتر مشخص شد که این مرد سابقه‌دار است و پیش از این بارها به جرم سرقت لوازم داخل خودرو دستگیر شده و به افتاده است.

 

سابقه‌دار که فکرش را نمی‌کرد به این گیر بیفتد پس از برای انجام تحقیقات پیش روی قاضی عموزادی بازپرس شعبه چهارم دادسرای ویژه سرقت قرار گرفت. او با اقرار به سرقت چنین گفت: چون سابقه‌دار بودم هیچ‌کس به من کار نمی‌داد خصوصا وقتی متوجه می‌شدند که جرمم سرقت بوده.

 

حتی همسایه‌ها هم سلام مرا علیک نمی‌گفتند. من هم وقتی می‌دیدم که همه من را به چشم سارق می‌بینند تصمیم گرفتم همین راه را ادامه بدهم تا خرج زندگی‌ام را تأمین کنم. وی ادامه داد: هدفم سرقت خودرو نبود بلکه به‌خاطر وسایل و لوازم داخل خودرو ماشین می‌دزدیدم. معمولا پس از سرقت خودرو خصوصا پراید، لوازم آن را برمی‌داشتم و آن را به مالخر می‌فروختم. ماشین را هم کنار خیابان یا اطراف تهران رها می‌کردم.

حتما بخوانید :   پیشنهاد بی شرمانه شاکی به مادر متهم

 

البته بعضی اوقات هم اگر مشتری گیرم می‌آمد حدود 3تا 5میلیون تومان ماشین را می‌فروختم. معمولا ماشین را خیلی پیش خودم نگه نمی‌داشتم تا برایم دردسر نشود. اما این بار بدشانسی آوردم و درحالی‌که نیتم این بود ماشین را شبانه در خیابان رها کنم گیر افتادم، چون تمام اموالش را سرقت کرده بودم. به گزارش همشهری، هم‌اکنون این متهم برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره آگاهی تهران قرار گرفت تا راز جرایم احتمالی دیگر وی فاش شود.

همشهری

خریدکاندوم-خرید-کاندوم
پیشنهاد بی شرمانه شاکی به مادر متهم

پیشنهاد بی شرمانه شاکی به مادر متهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *