مالزی بزرگترین مرکز فحشا در جهان !

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    بزرگترین مرکز فحشا در جهان کجاست تجارت جنسی در کشور مسلمان مالزی این کشور اسلامی را به بزرگترین مرکز فحشا در دنیا تبدیل کرده است. تجارت جنسی در کشور مالزی که یکی از کشورهای اسلامی در دنیا می باشد باعث شده که تعداد زنان فاحشه در این کشور به تعداد بالایی یافت شود به گونه […]

مالزی بزرگترین مرکز فحشا در جهان !

بزرگترین کجاست

تجارت جنسی در کشور مسلمان این کشور اسلامی را به بزرگترین در دنیا تبدیل کرده است.

تجارت جنسی در کشور مالزی که یکی از کشورهای اسلامی در دنیا می باشد باعث شده که تعداد زنان فاحشه در این کشور به تعداد بالایی یافت شود به گونه ای کشور اسلامی مالزی را به عنوان بزرگترین مرکز فحشا در دنیامعرفی کرده است .

یک کشور اسلامی، با پشت سر گذاشتن تایلند و فیلیپین، بزرگ ترین مرکز فحشا در جهان شد.

روزنامۀ آلمانی “دی ولت” با انتشار گزارشی دربارۀ رشد نوشت که این کشور با گذر از تایلند و فیلیپین به اولین مقصد تجارت جنسی ارزان در دنیا تبدیل شده است و مراکز اینگونه فعالیت ها در اصلی ترین خیابان های کوالالامپور، پایتخت مالزی، قابل دسترسی است.

در این گزارش آمده است:هر چند مالزی یک کشور اسلامی است و قوانینی علیه آزادی فحشا دارد و حتی فحشا در این کشور غیر قانونی است، اما هیچ یک از این محدودیت ها مانع شکوفایی تجارت فحشا در این کشور نشده و اکنون ارزش تجارت جنسی در مالزی به 854 میلیون یورو رسیده است.

روزنامۀ “دی ولت” گزارش داد:اکنون خانه های فحشای کوچک و سالن های ماساژی که خدمات جنسی هم ارائه می کنند، در سراسر مالزی گسترش یافته اند.

آمارها نشان می دهد که به ازای هر 10 هزار نفر، 52 فاحشه در مالزی وجود دارد، در حالی که این عدد در تایلند 45 است.

صاحب نظران معتقدند که وضع فرهنگی نابسامان مالزی در این زمینه، نتیجۀ سیاست توسعۀ مالزی، بر اساس الگوی غربی، در سال های اخیر است.

مالزی در جهان !

منبع : العالم

 

منبع :

  • بازدید : 222 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 01 تیر 95
مرتبط با برچسب

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات